Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

İclal Aydın’ın ‘Üç Kız Kardeş’ romanı dizi oluyor

Dizi Haberleri

İclal Aydın’ın ‘Üç Kız Kardeş’ romanı dizi oluyor

Yazdığı kitapları büyük bir ilgi ile okunan yazar ve oyuncu İclal Aydın’ın seri halinde yazdığı kitabının üçüncüsü olan ‘Üç Kız Kardeş’ dizi oluyor.

İclal Aydın'ın 'Üç Kız Kardeş' romanı dizi oluyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ege’nin Hamsisi isimli dizi de ‘Melahat’ rolü ile izleyici karşısına çıkan, yazarlığı ve oyunculuğu her kesimden tam puan alan İclal Aydın’ın kitabı dizi olarak ekranlara getirilecek.

Türk dizi sektörünün moda tercihlerinden biri olan, romanların dizi ve sinema filmi olmasını son örnekleri ile Fi ve 4N1K isimli kitapların dizi olması olmuştu. Milliyet’ten Ali Eyüboğlu’na konuşan güzel oyuncu, kitabının dizi olacağı bilgisini şu sözlerle ifade etti:

2019’DA EKRANLARDA OLACAK

Altı romanda, tamamlamayı planladığım serinin üçüncüsü ‘Üç Kız Kardeş’in satışı, 150 bin adete ulaştı. Romanımın TV dizisi olması için çalışmalar başladı. İnşallah 2019’da ekranda olacak. Sonra ilk işim, yeni kitap için kapanmak, sanat tarihi kurslarına devam etmek ve Kolombiya’ya seyahat…

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı