Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

İdil Fırat taht’a oturunca tefe kondu

Magazin

İdil Fırat taht’a oturunca tefe kondu

Ünlü oyuncu Mert Fırat ile dünya evine girmek için gün sayan İdil Fırat’ın basına ve sosyal medyaya yansıyan kına gecesinde ki görüntüler tartışılmaya, eleştirilmeye ve alay konusu olmaya devam ediyor.

Bir dönem Murat Yıldırım’da Imane Elbani ile düğününde tahta oturup düğüne girmiş, yine çok konuşulmuştu ancak o görüntüler, eşinin ülkesinin adetleri gereği, örf ve adetlere ayak uydurduğu için bir süre sonra normal karşılandı.

İdil Fırat’ın kına gecesine tefour (taht) üzerinde girdiği görüntülerin basına ve sosyal medyaya yansıması sonrasında eleştirilerin ardı arkası kesilmedi. Köşe yazarlarından tutunda, sosyal medya kullanıcılarına kadar o görüntüler herkesin diline dolandı, eleştirildi ve yadırgandı.

4 kişinin taşıdığı tefour’un üzerinde içeriye giren İdil Fırat’ı eleştirenler kadar, Mert Fırat’ın da imajının zedelendiğini düşünenlerde vardı. Kimisi için ‘ emek emek oluşturduğu eşitlikçi, duyarlı halk adamı imajı ‘ bu fotoğraf karesi ile yıkıldı.

Kimisi ise, İdil Fırat’ın bu görüntüsünü görünce, ‘Aman Allah’ım ben kiminle evleniyorum’ diye düşüncelere dalmış mıdır diyerek, görüntülere olan tepkisini ortaya koydu.

En yoğun tepki ise, 4 insanın, 4 emekçinin sırtına binip, kendisini onlara taşıtması oldu.

idil fırat tefour

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı