İrem Derici: Sapyoseksüelim

İrem Derici: Sapyoseksüelim

Doğal tavrı, tavizsiz dili, olduğu gibi kalması ve tabi ki şarkıları ile gönüllerde taht kuran başarılı şarkıcı İrem Derici, sapyoseksüelim diyerek, benim için kas, yakışıklılık değil, BEYİN önemli itirafında bulundu.

Hayatında her şeyi dolu dolu, yarın yokmuş gibi yaşayan, hayat koşuşturmacasında kendi tabiri ile “turboya bağlayan” Derici, geçtiğimiz yıl geçirdiği rahatsızlık sonrasında, bu hengameye bir “dur” dedi. Hastalanmasının ardından kendine bebek gibi bakmaya başladığını açıklayan Derici, Sabah’tan Özlem Avcı’ya A’dan Z’ye pek çok konuda açıklamalarda bulundu.

SAPYOSEKSÜELİM

Bugüne kadar konservatuvar mezunu olan babasının seçtiği şarkıları seslendirdiğini itiraf eden Derici, ömür boyu boyunduruk altında kalamayacağını düşünüp, sSbıka Kaydı ile birlikte bu duvarı yıktığını ifade etti.

Şu sıralar hayatında bir aşk olmayan Derici, artık birilerini tanımakla uğraşmak, birilerini hedefe koymak istemiyorum, birileri beni hedefe koysun istiyorum açıklamasında bulunurken, filmlerde ki gibi olsun, çarpışalım, yere düşen kitapları birlikte toplayalım gibi bir aşk aradığını söyledi.

Aradığı kişide yakışıklılıktan ziyade, zeka aradığını ifade eden Derici, “mesela bir espri yapsın, ya bu benim neden aklıma gelmedi” diye düşünüp, ona doğru çekileyim istiyorum diyerek, aradığı aşktaki beklentisini dile getirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*