Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Jet Sosyete’nin başlamadan yayın günü değişti

Dizi Haberleri

Jet Sosyete’nin başlamadan yayın günü değişti

İkinci sezonu ile TV 8’de yayınlanacak olan, Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı Jet Sosyete’nin yayın tarihi 11 Ekim olarak duyurulmuştu.

Jet Sosyete'nin başlamadan yayın günü değişti

TV 8’in sosyal medya hesabından yayınlanan tanıtımda dizinin yayın tarihi 11 Ekim Perşembe günü olarak duyurulmuştu. TV 8, Jet Sosyete’nin yeni sezon bölümleri başlamadan dizinin yayın gününde değişikliğe gitti.

Dizinin ilk bölümü için yayınlanan yeni tanıtım ile dizinin yayın gününün Çarşamba olarak değiştiği anlaşıldı. Jet Sosyete, TV 8’de devam edecek olan 2. sezonunu 10 Ekim Çarşamba günü açacak.

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom Makar, Aslı Bekiroğlu, Deniz Cengiz, Ecem Uzun, Emre Taştekin, Yasemin Sakallıoğlu ve Nursena Yılmaz’ın rol aldığı Jet Sosyete, 10 Ekim Çarşamba günü saat 20.00’da TV 8 ekranlarında olacak.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı