Kadir İnanır’dan Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’a sitem!

Kadir İnanır'dan Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'a sitem!

Geçtiğimiz günlerde Kültür ve Turizm Bakanı’nın, bazı yapımcılar ile Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ı sektörün durumu ile ilgili olarak görüşmek üzere bir araya getirmesi haberlere konu oldu.

Türk sinemasında pek çok filmde yer almış, Yeşilçam’ın efsanelerinden Kadir İnanır, bu görüşme ile ilgili belli ki sitemli. Sitemli olduğunu ise, “Geçenlerde bir gazetede okudum, sinema onlardan soruluyormuş. Severim iki komedyeni ama kurtarmayı onlara bıraktık. Bu dönem film çekmek, kahramanlıktır. Ticari beklentisi yüksek komedi projesi yapmıyoruz” sözleri ortaya koydu.

Bugün televizyon ekranlarında tekrarları dönen pek çok filmde rol alan usta oyuncu Kadir İnanır, Cem Yılmaz başta olmak üzere Şahan Gökbakar’ın da belli isimler ile çalışıyor olmasından duyduğu rahatsızlığı da, “Geçenlerde bir gazetede okudum, sinema onlardan soruluyormuş. Severim iki komedyeni ama kurtarmayı onlara bıraktık. Bu dönem film çekmek, kahramanlıktır. Ticari beklentisi yüksek komedi projesi yapmıyoruz” diyerek dile getirdi.

Malum Cem Yılmaz’ın değişmezleri vardır. İllaki her filminde Ozan Güven, Özkan Uğur ve Zafer Algöz gibi isimlerle çalışması ile biliniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*