Kardeş Çocukları dizisinin çekimleri başladı!

Kardeş Çocukları dizisinin çekimleri başladı!

Yeni sezonda, yaz aylarından yeni sezona taşınan Erkenci Kuş ve yeni sezonu ile devam eden Söz ve Avlu dışında, devam eden diğer projelerinde önemli reyting kayıplarına uğrayan Star Tv’nin yeni dizisi Kardeş Çocukları’nın çekimleri başladı.

Geçtiğimiz sezon kanalın yüzünü güldüren İstanbullu Gelin ve Ufak Tefek Cinayetler’in önemli reyting kayıplarına uğrayıp, finale doğru göz kırpmaya başlaması sonrasında yeni projelerini ekrana taşımak için harekete geçen Star Tv’nin yeni sezon dizilerinden biri de Kardeş Çocukları olacak.

Pazartesi günü okuma provalarına başlanan, bugünde çekimler için start diyen Faruk Teber’in yönetmenliğini üstlendiği Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu ve Alara Turan’ın başrollerini paylaştığı dizinin ne zaman başlayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Kardeş Çocukları dizisinin çekimleri başladı!

Dizi de, Furkan Andıç, Volkan karakteri, Mehmet Aslantuğ alanının en iyilerinden biri olan kardiyolog Profesör Yıldırım Saner, Ayça Bingöl’de Yıldırım’ın gençlik yıllarında ki büyük aşkı Ümran olarak ekran seyirci karşısına çıkarken, Afra Saraçoğlu, Hayat karakterini, Alara Turan’da Hayat’ın kuzeni Hayal karakterine hayat verecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*