Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Murat Öztürk, Masterchef programından diskalifiye oldu

Televizyon

Murat Öztürk, Masterchef programından diskalifiye oldu

TV 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programında Onur Büyüktopçu tarafından kovulmasının ardından Masterchef’e katılan Murat Öztürk’ün akıbeti değişmedi.

Murat Öztürk, Masterchef programından diskalifiye oldu

Yarışmacısı olduğu Yemekteyiz programında sivri dili nedeni ile programın sunucusu Onur Büyüktopçu tarafından kovulan Murat Öztürk, Masterchef’de de rahat durmadı. Programın jüriliğini yürüten şefler’de Öztürk’ün diskalifiye olmasına karar verdi.

Uğur, Kerem ve Meltem’in eleme potasına girdiği bölümde, sürpriz bir karara imza atan şefler, Murat Öztürk’ü diskalifiye etti. Stüdyo’da çevreyi rahatsız eden, bağırıp çağıran Öztürk, yarışmacıları kızdırırken, yaptığı hareketler jürinin onu kovmasına neden oldu.

Diskalifiye kararı veren şefler Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu, bu kararlarının ardından, “düzelir diye bekledik ama..” dedikleri bir açıklama yaptılar.

O açıklamada, “Bugün üzücü olaylar yaşadık. Aslında bunun geçmişi de var. Biz buraya tanıdığımız, bildiğimiz şefleri çağırdık. Ancak bugün yaşadıklarımız bizleri çileden çıkartacak noktaya getirdi. Konuklarımıza karşı tutumundan, dışarıda yemek yaparken misafirlerimize karşı olan tutumundan dolayı bu kararı aldık. Oy birliğiyle bu kararı aldık. Murat’ın yaptıkları MasterChef Türkiye’yle bağdaşan hareketler değil. Bir süre buna sabrettik ve düzeleceğini düşündük ama olmadı” dendi.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı