Müslüm filmi izleyenleri göz yaşlarına boğdu

Müslüm filmi izleyenleri göz yaşlarına boğdu

Can Ulkay ile Ketche’in yönetmenliğini üstlendiği, Timuçin Esen’in Müslüm Gürses’i, Zerrin Tekindor’un Muhterem Nur’u oynadığı Müslüm filmi izleyen herkesi ağlattı.

İzleyenler çok ağladı

Müslüm Gürses’in hayatı izleyen herkesi duygulandırırken, tabiri caizse ‘duygusuz’ olmayan kimse filmi ne bir solukta izleyebiliyor, ne de izlerken göz yaşlarına hakim olabiliyor.

Filmi ilk izleyenlerden biri olan Muhterem Nur, filmi izlediğinde titreye titreye ağlarken, filmi izleyen bir başka isim olan oyuncu Şükran Ovalı’da sütten kesildi. Milliyet’ten Ali Eyüboğlu’nun yazısına yer alan ifadelerde, filmin yapımcısı Mustafa Uslu, daha önce izleyen bir hamile bayan sütten kesilmişti diye uyarmasına rağmen, ‘benim oyuncu olduğumu unuttun mu?’ diyen Şükran Ovalı’da izledi ve ertesi gün Uslu’nun eşi Sinem Hanım’ı arayıp, sütten kesildiğini belirtti.

Timuçin Esen’de filmde kendi sesi ile şarkılar seslendirirken, Müslüm Gürses olabilmek için 1 ay boyunca Hollywood yıldızlarının oyuncu koçu Greta Seecat ile çalışıp, rolüne adapte olurken, Timuçin Esen’in bu rolün altından kalkamayacağını düşünen kişilerde yanıldıklarını gördükleri gibi, usta oyuncunun performansına da hayran kaldılar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*