Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Mustafa Sandal darboğaz’a düştü

Magazin

Mustafa Sandal darboğaz’a düştü

Ünlü pop müziği şarkıcısı Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic’den ayrılması sonrasında ödediği tazminatlar, ve nafaka ödemeleri ile maddi anlamda dar boğaza düştü, koleksiyonunu satmaya başladı.

Ayrılıkları ile magazin gündemine bomba gibi düşen ve şaşkınlık yaratan çift Mustafa Sandal ve Emina Jahovic’in ayrılığı Mustafa Sandal’ı maddi anlamda sıkıntıya soktu.

Eski eşinin memleketinde Emina Jahovic’e 250 bin euro değerinde bir ev satın alıp, 15 bin eşine, 10 bin içinde çocuklarına nafaka ücreti ödeyen Mustafa Sandal, nakit sıkıntısı yaşamaya başlayınca, servet değerinde ki saatlerini satmaya başladı.

Yeniasır’da yer alan habere göre, saat koleksiyonunun bir kısmını elden çıkarmış. Üstelik de yine yakın çevresinin iddiasına göre aldığı fiyatların çok altına saatlerini satmak zorunda kalmış. Yıllardır ülke ülke dolaşıp farklı modellerde, renklerde ve kalitede saat satın alan Mustafa Sandal’ın bu krizden çıkmak için özellikle reklam filmlerinde oynamak istediği de öğrenildi.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı