Mutluluğun resmi

Mutluluğun resmi

2 yıl önce dünya evine giren ve o günden bugüne evlilikleri ile ilgili gündeme olumsuz hiç bir haber yansımayan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan, medyatik olmayan nadir ünlü çiftlerden biri.

İki isim neredeyse sadece sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ile görüntüleniyor. Kenan İmirzalıoğlu sosyal medya’yı etkin olarak kullanmazken, ailede bu işi Sinem Kobal yürütüyor.

Genelde de birlikte fotoğraflarını nadiren paylaşan ünlü çiftin, geçtiğimiz günlerde de Kenan imirzaoğlu’nun eşi Sinem Kobal’ın doğum günü için hazırladığı sürpriz doğum günü partisinden fotoğrafları yine sosyal medya üzerinden basına yansımıştı.

MUTLULUĞUN RESMİ

Dün sosyal medya hesabına eşi ile çekildiği fotoğrafı paylaşan Sinem Kobal, fotoğrafı kalp emojisi ile paylaşırke, iki ismin hayranlarından da yorum ve beğeni yağdı. İki ismin hayranları “birbirinize çok yakışıyırsunuz”, “mutluluklar”, “hep böyle gülümseyin” gibi temennilerde bulundukları yorumlar paylaştılar.

Aşk’tan yana hiç bir sorunu olmayan ünlü çiftin her ikisininde son dönemlerde yer aldıkları projeler tutmuyor. Özellikle Sinem Kobal’ın son yer aldığı Analar ve Anneler(8) ile Yüz Yüze(2) isimli dizileri kısa sürede ekranlara veda etti. İmajı en sağlam erkek oyunculardan biri olan Kenan İmirzalıoğlu ise dev prodüksiyonlu Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde, kariyerinde ilk defa senaryo gereği değil, izlenmediği için bitirilen bir projenin başrolü olmuş oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*