Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Neslihan Atagül, Puma’ya yüz oldu

Magazin

Neslihan Atagül, Puma’ya yüz oldu

Türkiye kadar Dünya’da da büyük bir hayran kitlesine sahip olan, doğallığı, mütevaziliği ve güzelliği ile göz dolduran Neslihan Atagül, yüzü olduğu bir spor markasının çekimleri için Avusturya’nın Salzburg kentine gitti.

Oyuncu eşi Kadir Doğulu ile birlikte 33 günlük bir karavan seyahatine çıkan, bir orada bir burada konaklayarak pek çok kişinin hayali olan bir tatil yapan Neslihan Atagül, Puma’nın yeni serisinin reklam yüzü oldu.

Ünlü spor markasının sokak stilini yansıtan serisi için Salzburg’a giderek çekimlerde bulunan güzel oyuncu, Puma’nın kadınlara yönelik ürünlerini giyip, Salzburg sokaklarda kare kare fotoğraflar verdi.

Neslihan Atagül, ‘kendin olmak için sen ol, bu sensin!’ sloganı kullanılan ürün reklamında Türkiye’nin kadın yüzü olurken, ürünün küresel çaptaki yüzü olarak ise Dünyaca ünlü İngiliz model Cara Delevingne kamera karşısına geçti.

neslihan atagül puma reklam

Şu sıralar yoğun anlaşmalarına imza atan Neslihan Atagül, son olarak oyuncu eşi Kadir Doğulu ile birlikte bir gözlük markası içinde kamera karşısına geçip, markanın reklam yüzü olmuştu.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı