Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Nöbet dizisinde deprem, Ertuğrul Şakar’da ayrıldı

Dizi Haberleri

Nöbet dizisinde deprem, Ertuğrul Şakar’da ayrıldı

Pana Film’in sürpriz projesi, Necati Şaşmaz’ın yapımını üstlendiği Nöbet dizisinde daha dizi başlamadan ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Nöbet dizisinde deprem, Ertuğrul Şakar'da ayrıldı

Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar’ın sadık yol arkadaşı olan Cahit’i oynayan Cahit Kayaoğlu ardından, sonradan kadroya katılan siyah sancak timinin komutanı Yasin’i oynayan Ertuğrul Şakar’da Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici karakterini canlandıracağı Nöbet dizisinin oyuncu kadrosundan ayrıldı.

Pana Film’in Show Tv’de yayınlanacak olan ‘asker’ konulu dizisi Nöbet’in hazırlıkları hala devam ederken, dizinin iki başrol oyuncusu Cahit Kayaoğlu ve Ertuğrul Şakar’ın dizi kadrosundan ayrılması şaşkınlık yarattı.

Necati Şaşmaz’ın KVP’de birlikte çalıştığı 2 isim ile yollarını ayırması büyük bir şaşkınlıkla karşılanırken, sebebinin ne olduğu ise büyük bir merak konusu oldu.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı