Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Nurgül Yeşilçay’ın mağazasına haciz geldi

Magazin

Nurgül Yeşilçay’ın mağazasına haciz geldi

Show Tv’de başlayacak olan, Gülperi dizisi için Timuçin Esen ile kamera karşısına geçen güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın, kendi soyadlarını taşıyan gelinlik mağazasına haciz geldi.

Göz önünde olan, oldukça yüksek miktarda kazançlar elde eden isimlerin son zamanlarda maddi açıdan sıkıntılar yaşadığı sıkça gündeme geliyor. Bunun son örneği de Nurgül Yeşilçay oldu ve Yeşilçay Moda isminde ki İzmir’de ki gelinlik mağazasına haciz geldi.

NURGÜL YEŞİLÇAY’IN HABERİ YOKTU

Mağazada sattıkları ürünleri temin ettikleri ithalat firmasına olan 10 bin TL’lik geciken ödeme nedeniyle, firma haciz işlemi başlattı. Nurgül Yeşilçay’ın sahibi olduğu gelinlik mağazasında önceki gün hareketli saatler yaşandı. Yeniasır’de yer alan haberde, Yeşilçay’ın ablası Hacer Yeşilçay, haciz işlemi karşısında neye uğradığını şaşırırken Hacer Yeşilçay, yaşananlardan kardeşi Nurgül Yeşilçay’ın haberi olmamasını rica etti ama firma Nurgül Yeşilçay’ın üzerine olduğu için ister istemez haberi oldu.

HER ŞEY KAYIT ALTINA ALINDI

Haciz bildirimi yapılmadan mağazadaki çalışanlar vitrindeki pahalı gelinlikleri topladı, “Bizim değil, yan mağazanın” diyerek dükkandan çıkardı. İcra memuru ve avukatlık bürosu yetkilisi tek tek malları kayıt altına aldı.

yeşilçay moda

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı