Organize İşler 2: Sazan Sarmalı ne zaman vizyona giriyor?

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı ne zaman vizyona giriyor?

Filmin çekimleri tamamlandığında Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin ne zaman vizyona gireceğine ilişkin planlanan tarih açıklanmış ancak bu tarihe ilişkin kesin bir ilanda bulunulmamıştı.

Film ne zaman vizyonda olacak

Yeni yılın merakla beklenen filmleri arasında yer alan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’nın vizyon tarihi 1 Ocak 2019 olarak resmen ilan edildi. Haziran ayında başlayıp, 8 hafta süren çekimleri tamamlanan filmin yapım ekibinde 400’e yakın kişi çalıştı.

Aksiyon sahneleri için Kore’den özel bir ekip getirtilen, tarihi yarımada üzerinde ve Boğaz’da helikopterlerle yapılan çekimler ile de muhteşem sahnelerin izleyiciye sunulacağı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, yeni yılın ilk gününde sinemaseverler ile buluşacak.

Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı’nın performansları ile yeni yılın ilk filmi olarak merhaba diyecek olan filmde, dolandırıcılar kralı’nın kızı dolandırılırsa, ne olur?un işlendiği bir hikayeyi seyredeceğiz.

FİLM KONUSU

Sazanlar yem peşinde, oltalar Asım Noyan ve ekibinin elinde, daha büyük balıklar ise bu ekibin peşindedir ve bu sefer darbe hiç beklenmedik yerden gelir : Asım’ın biricik kızı Nazlı dolandırılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*