Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı ne zaman vizyona giriyor?

Film Haberleri

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı ne zaman vizyona giriyor?

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp, yönettiği ve oynadığı, Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Ezgi Mola, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar ve Güven Kıraç’ın kadrosunda yer aldığı Organize İşler Sazan Sarmalı’nın vizyon tarihi belli oldu.

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı ne zaman vizyona giriyor?

Filmin çekimleri tamamlandığında Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin ne zaman vizyona gireceğine ilişkin planlanan tarih açıklanmış ancak bu tarihe ilişkin kesin bir ilanda bulunulmamıştı.

Yeni yılın merakla beklenen filmleri arasında yer alan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’nın vizyon tarihi 1 Ocak 2019 olarak resmen ilan edildi. Haziran ayında başlayıp, 8 hafta süren çekimleri tamamlanan filmin yapım ekibinde 400’e yakın kişi çalıştı.

Aksiyon sahneleri için Kore’den özel bir ekip getirtilen, tarihi yarımada üzerinde ve Boğaz’da helikopterlerle yapılan çekimler ile de muhteşem sahnelerin izleyiciye sunulacağı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, yeni yılın ilk gününde sinemaseverler ile buluşacak.

Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı’nın performansları ile yeni yılın ilk filmi olarak merhaba diyecek olan filmde, dolandırıcılar kralı’nın kızı dolandırılırsa, ne olur?un işlendiği bir hikayeyi seyredeceğiz.

FİLM KONUSU

Sazanlar yem peşinde, oltalar Asım Noyan ve ekibinin elinde, daha büyük balıklar ise bu ekibin peşindedir ve bu sefer darbe hiç beklenmedik yerden gelir : Asım’ın biricik kızı Nazlı dolandırılır.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı