Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Serenay Sarıkaya bu sezon bir dizide oynayacak mı?

Magazin

Serenay Sarıkaya bu sezon bir dizide oynayacak mı?

Ekranların güzel oyuncularından Serenay Sarıkaya’nın bu sezon herhangi bir projede yer alıp almayacağı merak konusu oldu.

Serenay Sarıkaya bu sezon bir dizide oynayacak mı?

Medcezir’den bu yana televizyon ekranlarında yer almayan, son olarak internet dizisi Fi’de oynayan Serenay Sarıkaya’nın bu sezon herhangi bir projede yer alıp almayacağı hayranları için merak konusu olmuş durumda.

Zorlu hayatı ile genç yaşta öldürülerek hayata gözlerini yuman Bergen’in hayatını anlatacak olan sinema filmi ile beyazperde’ye çıkmak için hazırlanırken, senaryoyu beğenmemesi nedeni ile ertelenen filmi sonrası tam anlamı ile boşa çıkan Serenay Sarıkaya şu sıralar yalnızca senaryo okuyor.

Çalıştığı firmaların reklam yüzü olmaya devam eden ve ilgili markalar için kamera karşısına geçen Sarıkaya, Bergen’in senaryosunun tekrardan yazılmaya başlanması nedeni ile filmin çekimleri için beklemeye geçerken, yeni bir proje olup olmadığı sorularını da cevapladı.

Film’de şarkıları kendi sesi ile seslendirecek olan Sarıkaya, bunun için şan dersleri alırken, yeni proje sorusunu ise, “Anlaşmış olduğum bir proje yok. Senaryoları okuyorum” sözleri ile yanıtladı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı