Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Süreyya’nın Esma’yı öldürdüğü anlatılan İstanbullu Gelin’den nefes kesen tanıtım!

Dizi Haberleri

Süreyya’nın Esma’yı öldürdüğü anlatılan İstanbullu Gelin’den nefes kesen tanıtım!

Kadroya dahil ettiği oyuncularla adından söz ettiren İstanbullu Gelin’den yeni sezon için nefes kesen bir tanıtım yayınlandı. Fragman’ın en can alıcı noktası Yaz’ın Süreyya’nın Esma Sultan’ı öldürdüğünü söylemesi oldu.

Meral Çetinkaya’nın Ülfet Hala’yı, Ahsen Eroğlu’nun da Yaz Boran’ı canlandıracağı İstanbullu Gelin’in yeni sezonu için ilk tanıtım Star Tv tarafından yayınlandı. Fragman dizi izleyicisinde büyük merak uyandırdı.

Yaz’ın bebekliğinden, küçüklüğüne doğru bir seyri takip eden 3.sezonun ilk fragmanı’nda, Yaz’ın, öz annemin babaannemi öldürdüğü gerçeğini nereye koyayım dediği duyuluyor.

Yeni sezonda Ülfet hala, İstanbul Nişantaşı’nda yaşayan Kavaklı, tasarımları ile modanın önde gelen isimlerinden Pera Mağazalarının hem sahibi hem de yaratıcısı olarak izleyici karşısına çıkacak. Boranların varlıklı ve bir o kadar da güçlü akrabaları Ülfet Kavaklı’nın ortaya çıkışı ile yaşanacaklar da merak ediliyor.

Nihal Yalçın’da, Güneş Köksal olarak izleyici karşısına çıkacak. Güneş, Esma’nın(İpek Bilgin) görümcesi Ülfet Kavaklı’nın(Meral Çetinkaya’nın) sağ kolu. Tasarım, sunum ve mağazacılık konularında kimsenin eline su dökemediği Güneş, Ülfet Kavaklı’nın hem tek dosttu hem de en büyük sırdaşı. Pera mağazalarında yöneticilik yapan Güneş Köksal, Boranların yıllar sonra Ülfet Kavaklı ile kesişen kaderlerinde kilit bir rol oynayacak.

Ahsen Eroğlu’da, Faruk ve Süreyya’nın kızları Yaz olarak izleyici karşısına çıkacak. Büyülü aşkın meyvesi olan Yaz Boran’ın hikaye içindeki yeri ve olayları nasıl etkileyeceği merakla bekleniyor.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı