TV 8, Ahmet Kural ve Murat Cemcir’e de dizi çekiyor!

TV 8, Ahmet Kural ve Murat Cemcir'e de dizi çekiyor!

O Ses Türkiye’ye yaptığı Beyazıt Öztürk ve Güldür Güldür transferi ile ses getiren Acun Ilıcalı ve Tv 8, Gülse Birsel’in Jet Sosyete’sini transfer edip, ardından da Medyapım’a Bir Küçük Öykü dizisini çektirerek şimdiye kadar ki en büyük atağına kalkıştı.

Bir Küçük Öykü’de, Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın başrolü paylaşacağı yeni uyarlama dizi, Jet Sosyete derken, TV 8’in bir dizi için daha çalıştığı ortaya çıktı.

Komedi dizilerinin ve filmlerinin bir numaralı çiftlerinden olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i uzun bir aradan sonra tekrar televizyon ekranlarına getiren yeni komedi dizisi’de TV 8 ekranlarında yayınlanacak.

İki isme güzel oyuncu Tuvana Türkay’ın eşlik edeceği dizi de, Ahmet Kural ve Tuvana Türkay rol gereği aşk yaşayan iki çifti oynayacak. 3 isim dışında henüz başka isimler netleşmezken, yeni dizi için oyuncu arayışlarının da devam ettiği öğrenildi.

Sinema filmleri dışında, İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi dizilerle ekran başında ki izleyici güldürmeyi her daim başaran çiftin yeni dizisinde de bu tadı vermesi, ülkenin şu sıralar ihtiyacı olan “gülme” kotasını doldurması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*