Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

TV 8, Ahmet Kural ve Murat Cemcir’e de dizi çekiyor!

Dizi Haberleri

TV 8, Ahmet Kural ve Murat Cemcir’e de dizi çekiyor!

Acun Ilıcalı tarafından satın alındığından bu yana formata ağırlık veren, genele yarışma programları ve bu yarışma programlarını ele alan programların ekrana taşındığı TV 8, 2018/2019 sezonunda dizilere de ağırlık veriyor.

O Ses Türkiye’ye yaptığı Beyazıt Öztürk ve Güldür Güldür transferi ile ses getiren Acun Ilıcalı ve Tv 8, Gülse Birsel’in Jet Sosyete’sini transfer edip, ardından da Medyapım’a Bir Küçük Öykü dizisini çektirerek şimdiye kadar ki en büyük atağına kalkıştı.

Bir Küçük Öykü’de, Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın başrolü paylaşacağı yeni uyarlama dizi, Jet Sosyete derken, TV 8’in bir dizi için daha çalıştığı ortaya çıktı.

Komedi dizilerinin ve filmlerinin bir numaralı çiftlerinden olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i uzun bir aradan sonra tekrar televizyon ekranlarına getiren yeni komedi dizisi’de TV 8 ekranlarında yayınlanacak.

İki isme güzel oyuncu Tuvana Türkay’ın eşlik edeceği dizi de, Ahmet Kural ve Tuvana Türkay rol gereği aşk yaşayan iki çifti oynayacak. 3 isim dışında henüz başka isimler netleşmezken, yeni dizi için oyuncu arayışlarının da devam ettiği öğrenildi.

Sinema filmleri dışında, İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi dizilerle ekran başında ki izleyici güldürmeyi her daim başaran çiftin yeni dizisinde de bu tadı vermesi, ülkenin şu sıralar ihtiyacı olan “gülme” kotasını doldurması bekleniyor.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı