Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ufak Tefek Cinayetler’in Oya’sı Gökçe Bahadır albüm çıkarıyor!

Kültür Sanat

Ufak Tefek Cinayetler’in Oya’sı Gökçe Bahadır albüm çıkarıyor!

Evet doğru duydunuz.. Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler’de oynayan Gökçe Bahadır albüm çıkarıyor.

Ufak Tefek Cinayetler'in Oya'sı Gökçe Bahadır albüm çıkarıyor!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya karakteri ile izlediğimiz başarılı ve güzel oyuncu Gökçe Bahadır’ın albümü Kasım ayında müzikseverlerin beğenisine sunulacak ve albümde ki 2 şarkı da Sezen Aksu’nun şarkısı olacak.

70’li ve 80’li dönemlerin şarkılarından oluşan 10 parçalık bir albüm çıkartacak olan Gökçe Bahadır’ın prodüktörlüğünü ise başarılı yapımcı Aykut Gürel üstlendi. Hürriyet’ten Savaş Özbey’in yer verdiği bilgilerde, albümde yer alacak şarkılar ise aşağıda ki gibi.

Sezen Aksu’ya ait olan, Gökçe Bahadır’ın seslendireceği şarkılar, albümün dördüncü şarkısı Neye Yarar? ve 6. şarkısı da Seni Bana Vermediler olacak. Ajda Pekkan’ın ‘Hayırdır İnşallah’, Zeki Müren’in ‘Bir Yangının Külü’, Nilüfer’in ‘Seni Gördüğüm Zaman’ Nesrin Sipahi ve Emel Sayın’ın da seslendirdiği ‘Aşkın Kanununu Yazsam’ yeniden de albümün son şarkısı.

Oyuncuları şarkıcı yapma gibi bir huyu olan Aykut Gürel, daha önce de güzel oyuncu Bergüzar Korel’e bir albüm hazırlamıştı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı