Ünlü isimler Örgü Festivali’ne katıldı

Ünlü isimler Örgü Festivali'ne katıldı

Derya Baykal’ın da örgü ile ilgili merak edilenleri cevapladığı bir söyleşinin yapıldığı festivalde, Birgül Ulusoy, Ayçin Tuyun, Fercan Bay, Ayçin İnci ve Esra Sönmezer gibi ünlü simalar yer aldı.

Türkiye’de on binleri bir araya getiren, bu yıl ilk kez düzenlenen Örgü Festivali, geçtiğimiz gün kapılarını görkemli bir organizasyon ile örgüseverlere açtı.

İstanbul Deniz Müzesi’nde gerçekleşen etkinlikte; müzikten örgü atölyelerine, örgü hikayelerinden tasarımlara kadar birçok etkinlik gerçekleştirildi. Festival kapsamında gerçekleşen söyleşiye de katılan Derya Baykal, örgü hakkında merak edilenleri cevapladı.

Festivalde Derya Baykal’a ilgi büyüktü. Katılımcılar ile tek tek saatlerce fotoğraf çektiren Baykal, örgüseverler ile birlikte örgü ördü. Aşk ve Mavi dizisinin başrol oyuncusu Birgül Ulusoy’un yanı sıra; Ayçin Tuyun, Fercan Bay, Ayçin İnci, Esra Sönmezer gibi birçok ünlü isminde katıldığı etkinlik, uzun süre devam etti. Uzun kuyruklar oluşmasına da sebep olan festival ünlü konuklarında örgüseverler ile buluşması ile son buldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*