Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ünlü isimler Örgü Festivali’ne katıldı

Kültür Sanat

Ünlü isimler Örgü Festivali’ne katıldı

Bu yıl ilk kez düzenlenen Örgü Festivali halk tarafından büyük bir ilgi görürken, ünlü sunucu ve oyuncularda festivalde yer aldı.

Ünlü isimler Örgü Festivali'ne katıldı

Derya Baykal’ın da örgü ile ilgili merak edilenleri cevapladığı bir söyleşinin yapıldığı festivalde, Birgül Ulusoy, Ayçin Tuyun, Fercan Bay, Ayçin İnci ve Esra Sönmezer gibi ünlü simalar yer aldı.

Türkiye’de on binleri bir araya getiren, bu yıl ilk kez düzenlenen Örgü Festivali, geçtiğimiz gün kapılarını görkemli bir organizasyon ile örgüseverlere açtı.

İstanbul Deniz Müzesi’nde gerçekleşen etkinlikte; müzikten örgü atölyelerine, örgü hikayelerinden tasarımlara kadar birçok etkinlik gerçekleştirildi. Festival kapsamında gerçekleşen söyleşiye de katılan Derya Baykal, örgü hakkında merak edilenleri cevapladı.

Festivalde Derya Baykal’a ilgi büyüktü. Katılımcılar ile tek tek saatlerce fotoğraf çektiren Baykal, örgüseverler ile birlikte örgü ördü. Aşk ve Mavi dizisinin başrol oyuncusu Birgül Ulusoy’un yanı sıra; Ayçin Tuyun, Fercan Bay, Ayçin İnci, Esra Sönmezer gibi birçok ünlü isminde katıldığı etkinlik, uzun süre devam etti. Uzun kuyruklar oluşmasına da sebep olan festival ünlü konuklarında örgüseverler ile buluşması ile son buldu.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı