Ünlü komedyen Şafak Sezer, Göktaşı ile ilgili konuştu

Ünlü komedyen Şafak Sezer, Göktaşı ile ilgili konuştu

Bu sezonun ilk büyük komedi filmi olma özelliği taşıyan Göktaşı, düzenlenen gala’sının ardından geçtiğimiz gün vizyonda sinemaseverler ile buluştu. Bu film ile birlikte Şafak Sezer’de çizgisini değiştirmiş oldu.

Ayhan Taş, Bülent Çolak, Mehmet Esen ve Yılmaz Gruda gibi isimlerle birlikte kamera karşısına geçen Sezer, filminde Kısmet adına ‘köylü kurnazı’ bir muhtarı canlandırıyor.

Sabah’tan Yüksel Yavuz ile bir araya gelen ünlü komedyen, filmi ve oynadığı karakter ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Hayat verdiği Kısmet karakterini, ufak bir beldede muhtarlıkla ayakta kalan ama fırsatı olsa belediye başkanlığına adaylığını koyabilecek bir adam olarak niteleyen Sezer, her türlü işin altından kalkmaya çalışıyor diye özetledi.

İlgili Konuşmalar

Köy’e göktaşı düşünce mesele paraya bağlanıyor ve herkes deliye dönüşüyor. Bu kez önceki filmlerine göre eski filmlerinde çalıştığı oyuncular yerine başka isimler ile kamera karşısına geçen başarılı oyuncu, ailecek izlenecek bir komedi filmi diyerek herkesin izleyebileceği bir film olduğunu ifade etti.

Ünlü oyuncu ayrıca tek kişilik bir oyun olarak yurt dışı turnesine çıkacağı müjdesini de verdi. Şafak Sezer o açıklamasında, “Tek kişilik bir oyun; stand up gösterisi gibi. İstanbul’da birkaç üniversitede yapmıştık daha önce. Almanya, Avusturya, Hollanda’ya gideceğiz. Kasım’da başlayacak, 2019’da da devam edecek.” sözlerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*