Ünlü oyuncu Şafak Pakdemir, kocasının soyadını kaldırdı

Ünlü oyuncu Şafak Pakdemir, kocasının soyadını kaldırdı

CHP’li Şahin Mengü oğnlu ve televizyoncu Nevşin Mengü’nün kardeşi olaran avukat Burak Mengü ile geçtiğimiz Aralık ayında Dünya evine giren oyuncu Şafak Pakdemir, kocası ile boşanıyor.

Yakın çevrelerinin katılımı ile kıydıkları sürpriz nikah ile dünya evine giren çift’ten Pakdemir, evlendiğini o dönem sosyal medya hesabından yaptığı, #bakayimvallahievlendim paylaşımı ile duyurdu.

Soyadını Kaldırdı

Evliliğin ardından hemen sosyal medya hesaplarına ikinci soyadı olan Mengü’yü ekleyen Şafak Pakdemir’in, ikinci soyadını bir süre önce sosyal medya hesaplarından sildiği, eşi ile olan fotoğraflarını da kaldırdığı görüldü.

şafak pakdemir burak mengü

Her iki ismin birbirine olan takipleri de bıraktığı fark edilirken, oyuncu Pakdemir’in Nevşin Mengü ve Şahin Mengü’yü ise hala takip ettiği görülüyor. Oyuncunun basın danışmanından bilgi almak isteyen basın mensupları ise:

“Özel hayatı hakkında bilgi paylaşmak istemediği” yanıtı alındı. Şafak Pakdemir, şimdilerde Fox’un yaz çok konuşulan dizisi Yasak Elma’da, Talat Bulut’un kızı Zehra karakterine hayat veriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*