UTC’nin Edip’i Selim Bayraktar, yeni dizisi ile anlaştı

UTC'nin Edip'i Selim Bayraktar, yeni dizisi ile anlaştı

Muhteşem Yüzyıl’da ki Sümbül Ağa rolü ile muhteşem bir performansa imza atan ve ardından pek çok dizi ve filme rol alan başarılı oyuncu Selim Bayraktar, Atv’nin yeni sezonda ekranlara gelecek olan Yıllar Sonra dizisi ile el sıkıştı.

selim bayraktar ufak tefek cinayetler edip

Yarın çekimlerine başlanması planlanan Yıllar Sonra’nın yönetmenliğini Feride Kayhan üstlenirken, senaryosunu ise başarılı senarist Esin Gök kaleme alıyor. Son olarak Özlem Yılmaz ve Ekin Mert Daymaz’ı kadrosuna katan Yıllar Sonra, katı kurallara sahip olan Fırıncıoğlu ailesinin iki kızının hayatına odaklanıyor.

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği Yıllar Sonra’nın başrol oyuncuları, Birce Akalay Alev karakterine hayat verirken, Cansel Elçin’de Adnan rolü ile izleyici karşısına çıkacak.

Yıllar Sonra’da, Alev gençlik yıllarında yaşadığı bir kaçamak nedeni ile, hayatına giren ve bir anda kayıplara karışan Adnan ve ona sırt çeviren ailesinden alacağı intikam için yıllar sonra geri dönecektir. Ayrıca dizinin başrol karakterleri olan Adnan, Damla ve Alev karakterlerinin gençlik halleri de ekrana taşınacak. Bu karakterlerin gençlik halleri de dizide kilit bir rol üstlenecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*