Wilma Elles’de değişen bir şey yok

Wilma Elles'de değişen bir şey yok

Kemikleri sayılma noktasına gelen, anoreksiya hastalığına yakalandığı düşünülen Wilma Elles, denizde, bikinili bir fotoğrafını paylaştı. Takipçileri ise, “hala iyi görünmüyorsun” demekle yetinebildi.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi’nde ki Caroline rolü ile ünlenen ve Türkiye’de tanınan Elles, daha sonra Kızılelma, Ulan İstanbul, Filinta ve Yeter gibi dizilerde izleyici karşısına çıktı.

Değişen Bir Şey Yok

Hala ön hazırlık aşamasında olan 4 yabancı film için anlaşan güzel oyuncunun bu zayıflığının arkasında rol aldığı dizilerden birinin onu zayıflamaya ittiği düşünülüyor.

Zayıflığı hala belirsizliğini korurken, başarılı oyuncu Wilma Elles’de hala neden bu kadar zayıfladığına dair hiç bir açıklama da bulunmadı.

wilma elles

18 Ekim 1986 tarihinde Almanya’nın Köln şehrinde doğmuştur. Alman vatandaşıdır. ikisi, ikisi erkek 4 kardeşi vardır. Büyükbabası büyükelçi imiş.

Babası sürekli yurt dışında görevli olduğu için çok gezmiş ve tam altı dil biliyor. Kanada , Los Angeles, Fransa, New York ve Roma’da bulundu. Tiyatro ve dans eğitimlerine 10 yaşında başladı.

2004 yılında Köln’deki “Theaterschule Celan, Arturo Schauspielschule” okulunun tiyatro bölümünden mezun olmuş. 2008 yılında “Türk Usulü” adlı sinema filminde başrolde oynamıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*