Yaparsın Aşkım’a birde bu gözle bakın!

Yaparsın Aşkım'a birde bu gözle bakın!

Sözlü, evli, nişanlı veya sevgili olan çiftleri alarak kıyasıya yarıştırdığı, yarışmacıların güldürdüğü mücadeleleri yanı sıra çiftlerin ilginç hikayeleri ile de renklenerek ekranı başında ki izleyiciye ayrı bir keyif veriyor.

İlker Ayrık bu işi çok iyi becerdi, eğlence programı konusunda Ben Bilmem Eşim Bilir ile başladığı lisansını, sıfır bir ile yüksek lisansa taşıdı. Yaparsın Aşkım’la ise doktoradan direk profesörlüğe atladı. Harika bir program, harika bir sunum, mükemmel bir lezzet!

Yarışma çok renkli

Adam ekrana yakışıyor, evlilik ile ilgili çiftler arasında ki deneyimleri de aktararak, ilişkide ne yapılsın ne yapılmasını da ortaya koyarak bir nevi evlilik danışmanlığı da üstleniyor adeta! Yarışmacıların sevgililerinde ne bulduğu, nasıl tanıştığı, neyden hoşlandığı gibi hikayeleri ile de şimdi ki neslin beklentilerini ortaya koyuyor.

Evlilik programlarına da taş çıkartmıyor değil hani! Bazen haberlere manşet olan soruları ve yarışmacı hikayeleri ile de güldürüp, eğlendiriyor. İlker Ayrık’ın bu programına sadece yarışma olarak da bakmayın, çiftlerin hikayeleri ile de ilişki konusunda fikir edinmeye çalışın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*