Yasak Elma bu sezon bitiyor mu?

Yasak Elma bu sezon bitiyor mu?

Yaz aylarında ortaya atılan ‘taciz iddiaları’ ile çalkalanan, dizideki kadın oyuncuların bir çoğunun başrol oyuncularından Talat Bulut’a karşı cephe aldığı Yasak Elma dizisinin bu sezon biteceği konuşuluyor.

Her ne kadar oyuncular işini profesyonellik çerçevesinde yerine getirse de, dizi setinde oyuncuların arasının açık olduğu Yasak Elma’nın bu sezon dizinin bitirileceği iddia edildi. İddia’nın sahibi ise Milliyet’ten Sina Koloğlu oldu.

Daha önce de dizi ile ilgili bir takım iddiaları olan, bir tanesinde ise Talat Bulut’un yerine gelecek başrol oyuncusu hazır diyen Koloğlu, daha sonra yapım şirketinden kendisine gelen cevabın ardından bu açıklamasını tekzip etmişti.

Bu kez ortaya attığı iddia bir kez daha yalanlanır mı bilinmez ancak, Koloğlu o yazısında: “Tahminim, ‘Yasak Elma’ için bu sezon son olur. Bütün yaz, taciz haberleriyle geçti. Sonrasında yeni sezon başladı, bu sefer, sosyal medya üzerinden yazışmalar gündeme geldi. Anlayacağınız, oyuncular ve ekip yoruldu. Bakıyorum gidişata, ‘biz bu sene bitirelim’ der gibi..” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*