Yasak Elma’da kriz sürüyor

Yasak Elma'da kriz sürüyor

Yasak Elma dizisinin yapım ekibinden, oyuncu kadrosuna hatta yayınlandığı kanalın yönetimine kadar herkesin cephe almasının yaratacağı krizlere çok defa değindik.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile Yasak Elma set’inin yeni sezonda krizlere gebe olacağının sinyallerini verdi. Kendisi de Talat Bulut ile mecburen çalışmak zoruna olduğuna yönelik ifadeler kullanınca, dizinin yeni sezonunun tehlike altında olacağı da ortadaydı.

Dün dizinin başrol oyuncusu Onur Tuna, sosyal medya hesabından ‘set başlar’ diye paylaşımda bulundu ancak set içerisinde, pekte beklenmedik olmayan bir problem yaşandı ve daha önce de set tarihi ileri ertelenen Yasak Elma’nın çekimlerine bir kez daha başlanamadı.

Herkes cephe almışken Talat Bulut’un diziden çıkarılamamasının arkasında ise hiç şüphesiz ki hukuki hakkı yatıyor. Bölüm başına 40 bin TL kazanan Talat Bulut’un mahkeme tarafından suçlu bulunmadan kadrodan çıkarılması demek Medyapım’ı 1 milyona yakın bir tazminat ile baş başa bırakabilir anlamına geliyor.

Ünlü oyuncuya olan tepkilerin sette yaratacağı sıkıntılara rağmen Talat Bulut’un kadrodan çıkartılmamasının arkasında yatan sebepte tam olarak budur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*