Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

İstanbullu Gelin 64.Bölüm Fragmanı Esma Sultan’dan misilleme!

Dizi Haberleri

İstanbullu Gelin 64.Bölüm Fragmanı Esma Sultan’dan misilleme!

Geride bıraktığımız Cuma akşamında ekranlara gelen İstanbullu Gelin, 63. bölümü ile izleyicisi ile buluşurken, bölümün bitimi ile birlikte yeni bölüm olan 64.bölüm fragmanı da yayınlandı.

Yeni bölüm ön izlemesi yayında - İstanbullu Gelin 64.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 64.Bölüm Fragmanı son bölümün ardından hiç bekletmeden yayınlandı. İstanbullu Gelin 63.bölümünde konaklarına geri dönen ve eski gücüne kavuşmaya başlayan Boran ailesi, aile yemeğinde Faruk’un sürpriz teklifi ile şaşkınlık içerisinde kaldı. Bu teklifi şaşkınlıkla karşılayanlar yalnızca Boran ailesi değil, aynı zamanda teklifi yaptığı Adem’de oldu.

Yeni bölüm için yayınlanan ön izleme’de, yeni bölümün ilk sahnesi ekranlara gelirken, Faruk’un Adem’e ortaklık teklif etmesi herkesi şaşkınlığa uğratırken, Faruk’un bu teklifine sinirlenen Esma Sultan’da şirketteki hisselerini Galip’in kontrolüne bırakacağını açıklıyor.

İSTANBULLU GELİN 64.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

İSTANBULLU GELİN 63. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Boran’lar ait oldukları yerde ayağa kalmak için yeni bir hayata merhaba derler. Garip’in bir sürprizi ile de konağa girişleri büyük bir şaşkınlığa sebep olur. Adem’in çocuğu için seçtiği hayatta gidecek hiçbir yeri yoktur, elini uzatan kişi ise Güneş olur. Emir içinse bu yeni hayat ait olamama hissi yaratmaktadır, çocuk duyguları ile baş edemez hale gelir. Boran’lar Adem’e karşı borçlu kalmamak için yol aramaya başlar. Faruk’un kararı ise ailede şok etkisi yaratacaktır.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı