İstanbullu Gelin 64.Bölüm Fragmanı Esma Sultan’dan misilleme!

Yeni bölüm ön izlemesi yayında - İstanbullu Gelin 64.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 64.Bölüm Fragmanı son bölümün ardından hiç bekletmeden yayınlandı. İstanbullu Gelin 63.bölümünde konaklarına geri dönen ve eski gücüne kavuşmaya başlayan Boran ailesi, aile yemeğinde Faruk’un sürpriz teklifi ile şaşkınlık içerisinde kaldı. Bu teklifi şaşkınlıkla karşılayanlar yalnızca Boran ailesi değil, aynı zamanda teklifi yaptığı Adem’de oldu.

Yeni bölüm için yayınlanan ön izleme’de, yeni bölümün ilk sahnesi ekranlara gelirken, Faruk’un Adem’e ortaklık teklif etmesi herkesi şaşkınlığa uğratırken, Faruk’un bu teklifine sinirlenen Esma Sultan’da şirketteki hisselerini Galip’in kontrolüne bırakacağını açıklıyor.

İSTANBULLU GELİN 64.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

İSTANBULLU GELİN 63. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Boran’lar ait oldukları yerde ayağa kalmak için yeni bir hayata merhaba derler. Garip’in bir sürprizi ile de konağa girişleri büyük bir şaşkınlığa sebep olur. Adem’in çocuğu için seçtiği hayatta gidecek hiçbir yeri yoktur, elini uzatan kişi ise Güneş olur. Emir içinse bu yeni hayat ait olamama hissi yaratmaktadır, çocuk duyguları ile baş edemez hale gelir. Boran’lar Adem’e karşı borçlu kalmamak için yol aramaya başlar. Faruk’un kararı ise ailede şok etkisi yaratacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*