Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yüreğin Kadar’a şok! Başladığı gibi bitti

Televizyon

Yüreğin Kadar’a şok! Başladığı gibi bitti

Bir süredir tanıtımları yayınlanan ve geçtiğimiz günlerde ilk bölümü ile ekranlara gelen Kanal D’nin yeni programı Yüreğin Kadar isimli program, kanalın aldığı karar sonrasında ilk bölümünün ardından jet hızı ile yayından kaldırıldı.

Tarık Solak’ın sunuculuğunu üstlendiği Yüreğin Kadar’ın ekran macerası kısa sürdü. Programın yayından kaldırıldığı ise programın Türk yarışmacılarından Mükremin Güler’in sosyal medyadan yaptığı açıklama ile anlaşıldı.

16 yarışmacının yer aldığı yeni yarışma da, eşit dağılım ile 8 Türk ve 8 yabancı sporcu iki ayrı grup altında mücadele ediyordu. Her hafta yapılacak olan karşılaşmaların galip gelenlerin kickboks mücadelesinde rakibini seçme hakkı tanınacaktı.

15 hafta boyunca sürecek olan yarışmanın her bölümünde ekranlara getirilecek olan müsabakalar sonrasında, 15. haftanın bitiminde ayakta kalan ismin birinci olacağı program, ilk haftasında yayından kalktı.

Mükremin Güler’in büyük üzüntü ile karşıladığı ve spor tutkusundan vazgeçmeyeceğini önümüzde ki maçlara bakacağız diye duyurduğu o açıklama:

“Bazı nedenlerden dolayı organizasyon bitmiştir. Şimdi soracaksın niye, neden falan… Kanal D olarak yayını kesmek zorunda kaldılar. Hayırlısı böyleymiş yapacak bir şey yok. Önümüzdeki maölara odaklanacağız. Bir kapıyı kapatan Rabbim bir kapıyı açar. Ben yolumdan inancımdan şaşmadan yine aynı hırsla antrenmanlarıma devam edip önümde olan profesyonel maçlara hazırlık yapacağım. Herkesten özür dilerim, hakkınızı helal edin. Birçok arkadaş kazandım ama… Hepinizden Allah razı olsun. Takipte kalın. Hiçbir şey bitmedi. Her şey yeni başlıyor..”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı