Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

4 Kadın Zamanı programı bitiyor, yerine hangi program gelecek?

Televizyon

4 Kadın Zamanı programı bitiyor, yerine hangi program gelecek?

Kanal D ekranlarında Ağustos ayında başlayan 4 Kadın Zamanı isimli gündüz kuşağı programını biteceği iddia edildi.

4 Kadın Zamanı programı bitiyor, yerine hangi program gelecek?

Kanal D’de 4 Kadın Zamanı adı ile 4 ünlü kadın ismin sunuculuğunu üstlendiği, kısa bir süre öncede Seda Akgül’ün sunuculuğundan ayrıldığı 4 Kadın Zamanı programı ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.

Reyting olarak da gündüz kuşağı programlarında geride kalan ve beklenen ilgiyi görmeyen 4 Kadın Zamanı’nın Kasım ayında ekranlara veda edeceği bilgisi kulislerde dolaşmaya başladı.

Seda Akgül’ün programdan ayrılması ile, programda yaşanan çatlak ortaya çıkmış oldu, reytinglerin düşük olması da kaçınılmaz sonu yaklaştıran unsur oldu.

Bu gelişme ile ilgili bir bambaşka bomba iddia ise, teve2 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının Kanal D’e transfer edilebileceği oldu. Magazin gündeminin nabzını tutan Vatan Gazetesi magazin müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi magazin müdürü Müge Dağıstanlı’nın sunduğu, sorumlu magazincilik anlayışının başarılı örneği, yayın akışından kalkacak olan 4 Kadın Zamanı programının yerine gelebilir.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı