Acun Ilıcalı’dan büyük dizi atılımı

Acun Ilıcalı'dan büyük dizi atılımı

Survivor, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz gibi kanala reyting rekorları kırdırtan Acun Ilıcalı, yeni sezonda sektörün en önemli parçalarından biri olan dizi sektöründe de denemeler yapmaya hazırlanıyor. Ancak bu seferkinin farkı geçtiğimiz sefer olduğu gibi amatör projeleri ekrana çıkarmak olmayacak.

Deneyimli Dizileri Kanala Taşıyacak

Yaz aylarının gelmesi ile büyük bir umut ile ekranlara taşınan ancak reytinglerde umduğunu bulamayan Gülse Birsel imzalı Jet Sosyete, yeni sezonda TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Gülse Birsel ile olan yakın dostluğu bilinen Ilıcalı, yine kendi kanalında yayınlanan Gel Konuşalım programında dizi çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bir dönem ekranlara damga vuran Var mısın Yok musun isimli yarışma programına dair bir anısını anlatan Ilıcalı, bir yarışmacının yarışma esnasında bir türlü işine yarayacak meblağı kazanamadığı gece Gülse Birsel’in kendisini arayarak, “senden tek bir şey rica ediyorum, bu arkadaşımızın lütfen bana telefonunu bul. Çünkü ben uyuyamayacağım yoksa. Onun kaybettiği miktarı ben karşılayacağım” dediğini aktardı.

Ilıcalı, Jet Sosyete’nin yanı sıra özellikle Kore uyarlamalarını TV ekranlarına taşıyan, Anne, Kadın, Bizim Hikaye ve Yasak Elma gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Medyapım ile de yine Kore uyarlaması bir dizi konusunda anlaştığını açıkladı. Medyapım’ın patronu Fatih Aksoy ile dizi konusunda anlaşan Ilıcalı, baba-kız hikayesini konu alan bir Kore uyarlamasının yeni sezonda ekranlara geleceğini müjdeledi.

Bu iki dizi projesi dışında bir dizinin daha ekranlara gelme ihtimali olduğunu dile getiren Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye ile ilgili de şimdi açıklamayacağını belirttiği sürprizlerin olabileceğini söyleyerek şimdiden O Ses Türkiye hayranlarında merak uyandırdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*