Ahmet Kural, Sıla’yı dövdü!

Ahmet Kural, Sıla'yı dövdü!

Birbirlerine çok yakıştırılan, ayrıldıkları zaman hayranlarının üzüldüğü çift’in barıştığı geçtiğimiz haftalarda bir imza gününde yan yana gelmeleri ile ortaya çıkmıştı. İki isimden Sıla verdiği röportajda evlilik düşünmüyoruz dese de birlikteliklerinin yolunda gittiği düşünülüyordu.

Bugün ise tablonun bambaşka olduğu ortaya çıktı. Avukatı ile birlikte İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na gelen Sıla, sevgilisi Ahmet Kural’dan şikayetçi olurken, Kural için 3 aylık uzaklaştırma kararı çıkarttı.

Savcılığa verilen dilekçede ise durumun vehameti gözler önüne serildi. Zira Ahmet Kural, Sıla’ya hakaret, tehdit ve şiddet uygulayıp, yerlerde sürükleyip, kafasını duvarlara vurup, kül tablası ile de darp etmişti.

ahmet kural sılayı darp etti

Dilekçe Detayları

Savcılığa sunulan suç duyurusu dilekçesinde, Sıla Gençoğlu’nun Ahmet Kural ile bir dönem gönül birlikteliği yaşadığı ve bu birlikteliğin 2018 Ocak ayında son bulduğu aktarıldı. Tarafların tekrar 2018 yılı Ekim ayında ilişkilerine kaldıkları yerden devam kararı aldıkları anlatılan şikayet dilekçesinde, 29 Ekim gece saat 00.04 sıralarında Ahmet Kural’ın ikamet ettiği Zekeriyaköy’deki evinde Sıla’nın ağır fiziki saldırıya uğradığı kaydedildi. Ahmet Kural’ın aşırı alkollü olduğu anlatılan şikayet dilekçesinde, Kural’ın Sıla Gençoğlu’nu yerlerde sürüklediği, kafasını duvarlara vurduğu ve kül tablasıyla saldırdığı aktarıldı. Saldırı sonrası can havliyle kaçmak isteyen Sıla Gençoğlu’nun tekrar yeniden yerlerde sürüklendiği ve vücudunun değişik bölgelerine, kafasına ve kulağına hunharca ve vahşice saldırıda bulunulduğu öne sürülen suç duyurusu dilekçesinde, “Ahmet Kural tarafından müvekkilime uygulanan şiddet yaklaşık 45 dakika sürmüştür. Defalarca ‘seni öldürürüm, seni öldürürüm’ şeklinde tehdit sözleri söylenmiştir. Elinden kurtulan müvekkilim evden kaçmıştır. Ardından saldırıya uğradığına ilişkin darp raporu almıştır. Bir erkeğin bir kadın üzerinde güç denemesinde bulunması hukuken kabul edilemez. Müvekkilim Ahmet Kural tarafından darp edilmiş, ağır hakaretle tehditlere maruz kalmıştır. Ahmet Kural hakkında ‘kasten yaralama’, ‘tehdit’ ve ‘hakaret’ suçlarından kamu davası açılarak cezalandırılmasını istiyoruz” denildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*