Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Aslıhan Doğan Turan, Özlem Ada Şahin’i aradı mı?

Televizyon

Aslıhan Doğan Turan, Özlem Ada Şahin’i aradı mı?

Teve2 ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programında, Aslıhan Doğan Turan’ın, Özlem Ada Şahin’i aradığı iddiaları ile ilgili detaylar masaya yatırıldı.

Aslıhan Doğan Turan, Özlem Ada Şahin'i aradı mı?

Sanat dünyasının tanınan isimlerinden biri, ‘Özlem, Aslıhan’ı sabahın köründe aramıyor. Aslıhan olayları duydum, birde senden dinlemek isterim diye Aslıhan Özlem’e mesaj atıyor ve bunun üzerine mesajlaşıyorlar’ şeklinde ki bilgiyi 2. sayfa sunucularına iletti.

Ellerine gelen bu bilgiyi teyit etmek için Aslıhan Doğan Turan’a ulaşan ekip, doğru mudur diye sordu. Aslıhan Doğan’ın verdiği cevabı da açıklayan sunucular, ‘gerçekten böyle mi oldu? sen mi aradın, bir de senden dinlemek istiyoruz?’ demesi üzerine, Arda Turan’ın eşi, “tabi ki doğru değil” dedi.

Aslıhan Doğan Turan verdiği cevapta “Özlem’in bende numarası bile yok, kendi mesaj attı bana. Konuşmamız lazım falan dedi, ben bir yerden sonra dinlemeyi bıraktım zaten. Bana bir müsade Özlemcim dedim, bana kocam anlatır bu mevzuyu dedikten sonra bana başka bir şey anlatamadı zaten diyor. Birde ekliyor: Özlem Ada Şahin’in kitabı ne zaman çıkıyormuş, sorarsınız artık! Beni de tanıyorsunuz, ben dürüst bir insanım.” diyor.

İlk iddiayı sunuculara ileten, isminin açıklanmasını istemeyen ünlü sima ise Aslıhan Doğan’ın bu cevabı üzerine mesaj atarak, “Biz aynen dinledik Özlem’den böyle, şaşırdık ama sakın ismini söylemeyin. Her şey çok karışık diye de” belirtti.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı