Aslıhan Doğan Turan, Özlem Ada Şahin’i aradı mı?

Aslıhan Doğan Turan, Özlem Ada Şahin'i aradı mı?

Sanat dünyasının tanınan isimlerinden biri, ‘Özlem, Aslıhan’ı sabahın köründe aramıyor. Aslıhan olayları duydum, birde senden dinlemek isterim diye Aslıhan Özlem’e mesaj atıyor ve bunun üzerine mesajlaşıyorlar’ şeklinde ki bilgiyi 2. sayfa sunucularına iletti.

Hiç konuştular mı?

Ellerine gelen bu bilgiyi teyit etmek için Aslıhan Doğan Turan’a ulaşan ekip, doğru mudur diye sordu. Aslıhan Doğan’ın verdiği cevabı da açıklayan sunucular, ‘gerçekten böyle mi oldu? sen mi aradın, bir de senden dinlemek istiyoruz?’ demesi üzerine, Arda Turan’ın eşi, “tabi ki doğru değil” dedi.

Aslıhan Doğan Turan verdiği cevapta “Özlem’in bende numarası bile yok, kendi mesaj attı bana. Konuşmamız lazım falan dedi, ben bir yerden sonra dinlemeyi bıraktım zaten. Bana bir müsade Özlemcim dedim, bana kocam anlatır bu mevzuyu dedikten sonra bana başka bir şey anlatamadı zaten diyor. Birde ekliyor: Özlem Ada Şahin’in kitabı ne zaman çıkıyormuş, sorarsınız artık! Beni de tanıyorsunuz, ben dürüst bir insanım.” diyor.

İlk iddiayı sunuculara ileten, isminin açıklanmasını istemeyen ünlü sima ise Aslıhan Doğan’ın bu cevabı üzerine mesaj atarak, “Biz aynen dinledik Özlem’den böyle, şaşırdık ama sakın ismini söylemeyin. Her şey çok karışık diye de” belirtti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*