Avlu’nun yeni cezaevi müdürü atandı!

Avlu'nun yeni cezaevi müdürü atandı!

Avlu dizisinin daha ilk bölümünde ünlü oyuncu ve sunucu Şebnem Dönmez’in canlandırdığı cezaev müdürünün senaryo gereği ölmesinin ardından, Deniz Barut’un canlandırdığı Melis karakteri cezaevine müdür olarak atanmıştı.

Cezaevi müdürü dayanmayan Avlu’da, sezon finalinde görevinden alınan Melis müdürün yerine, asaleten atanan müdür yardımcısı ise senaryo gereği pasif karakteri ile zaten o koltuğu dolduramayacağını belli etmişti.

Sezon finali ardından en merak edilen soruların belki de başında gelen Melis müdür geri dönecek mi yoksa yerine başka bir isim mi gelecek sorusu ise cevabını buldu. Avlu’ya cezaevi müdürü olarak yeni bir isim atandı.

Hatırla Sevgili, Doktorlar, Böyle Bitmesin gibi dizilerde rol alan, sen olarak da Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminde izleyici karşısına çıkan Nergis Öztürk, cezaevinin yeni müdürü oldu.

38 yaşında ki Öztürk’ün nasıl bir müdür olacağı ise izleyiciler tarafından merakla beklenmeye başladı. Melis müdürün yokluğunda çıkan isyan’ın yeni sezonda yeni müdürün tavırlarına nasıl etki edeceği de ortaya çıkacak.

nergis öztürk avlu cezaevi müdürü

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*