Bağımlı Anne Uyuşturucu İçin Öz Kızını Zorla Pazarladı!

Amerika’da yaşanan bir olay bir annenin kızına nasıl böyle bir kötülüğü yapabileceğini tekrar tekrar sorgulattı. Uzun yıllardan bu yana uyuşturucu bağımlısı olan kadının 16 yaşında bir kız çocuğu bulunuyor. Şimdiye kadar defalarca kızının önünde uyuşturucu kullandığı, uyuşturucu bulamadığı zaman krize girdiği ve başka erkeklerle uyuşturucu alabilmek için para karşılığında ilişkiye girdiği öğrenildi. Zaman zaman uyuşturucu etkisindeyken öz kızına da çeşitli işkencelerde bulunduğu iddia edilen anne herkesin anne olamayacağını bir kez daha gözler önüne serdi. Tüm Amerika uyuşturucu bağımlısı olan annenin kendi öz kızına yaptıklarını konuşuyor. Son anda polis tarafından cani annenin elinden alınan genç kızın psikolojisinin son derece kötü durumda olduğu öğrenildi.

Amerika’nın Florida eyaletinde yaşayan 37 yaşındaki Celeste Chambers isimli kadının uzun yıllardan bu yana uyuşturucu bağımlısı olduğu ortaya çıktı. Yıllardır kızı ve kocasının yanında çekinmeden uyuşturucu kullanan kadının 49 yaşında olan eski kocasının kendisinden kötü alışkanlıkları sebebiyle boşandığı öğrenildi. Mahkeme tarafından yıllar önce küçük olması sebebiyle anneye verilen ve şimdilerde 16 yaşında olan kız çocuğunu da uyuşturucu bulabilmek için pis işlerine bulaştırdığı öğrenildi. Uyuşturucu alabilmek için kızını başka adamlara para ve uyuşturucu madde karşılığında zorla pazarladığı ortaya çıktı. Genç kızın şikayetleri üzerine durumu büyük bir şokla karşılayan eski koca şimdilerde kızını geri almak için adeta hukuk mücadelesi veriyor.

Uyuşturucu Bulmak İçin Kızını Kullanıyor

Genç kızın şikayetleri üzerine tutuklanan ve yargılamasına başlanan annenin müebbet hapis cezası ile yargılandığı öğrenildi. Çocuk yaşlardan itibaren kızını başka adamlarla ilişkiye girmek için zorladığı öğrenildi. Küçük kızın ise yaşananlardan dolayı çok korktuğu için kabul etmek zorunda kaldığı öğrenildi. Kabul etmek istemediği ve karşı geldiği zamanlarda da kızına korkunç işkenceler uygulayan cani anne yaşadıklarını başkalarına anlatmaması için çeşitli tehdit ve şantajlarda bulunmuş. Yaşanan olayın bir anne tarafından yapılmasının mümkün olmayacağı yaşananların korkunç bir rüya olabileceği savunulurken yargılanan anneye dünya genelinde tepkiler çığ gibi büyümeye başladı. Şimdilerde 16 yaşında olan genç kızın sağlık durumunun da iyi olmadığı öğrenildi.

Genç Kız Yaşadıklarını Anlatamıyor

3 yaşından beri cinsel istismara uğrayan, annesi tarafından başka adamlara para karşılığında satılan genç kız doktorlar tarafından psikolojik bir terapiye alındı. Yoğun olarak psikolojik tedavi gören genç kızın psikolojisinin hiç iyi olmadığını belirten doktorlar tedavi sürecinin uzun süreceğini belirtiyorlar. Olayın ardından geceleri uyku uyuyamayan ve sürekli olarak kötü rüyalar gördüğü için ağlayarak uyuyan genç kızın annesini bir daha asla görmek istemediği öğrenildi. Önümüzdeki pazartesi herkesin merakla beklediği davanın görüleceği açıklandı. Vahşi annenin öz kızına yaptıklarından dolayı herhangi bir indirim almadan müebbet hapis cezasına çarptırılması bekleniyor. Dosyada olanlara göz yumduğu için eski kocasının da ismi geçerken cezalandırılması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*