Beyaz Show Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor?

Beyazıt Öztürk sonunda sessizliğini bozdu. Ekranların değişilmez programlarından biri olan Beyaz Show’un yeniden sevenleriyle buluşacağı resmen açıklandı.

Ve Beyaz Show yeniden başlıyor. O Ses Türkiye yarışmasında bu sezon jüri koltuğunda oturan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, eski programlardan biri olan Beyaz Show’un yeniden ekranlara döneceğini müjdeledi.

Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor Hangi Kanalda?

Beyaz Show programı ile milyonların gönlünde taht kuran ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, O Ses Türkiye yarışmasında bomba gibi bir açıklamada bulundu. O Ses Türkiye’nin yarı final programında ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ile sohbet esnasında beklenen müjdeyi veren Beyazıt Öztürk, Beyaz Show’un çekimlerinin 20 Nisan 2019 tarihinde Almanya’da yapılacağı söyledi.

Beyaz Show

Yayında kendi reklamını yaptığı için esprileri de peş peşe patlatan Beyaz, başta O Ses Türkiye jürisi ve konuklar olmak üzere ekran başındaki milyonları da gülmekten kırıp geçirdi. Yeni sezonda henüz net bir açıklama yapılmasa da Beyaz Show’un TV8 ekranlarında yayınlanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Beyazıt Öztürk Kimdir?

12 Mart 1969 tarihinde Bolu’da dünyaya gelen Beyazıt Öztürk, Beyaz adı ile kısa sürede tüm Türkiye tarafından tanınan bir şovmen haline geldi .Aslen de Artvinli olan Beyazıt Öztürk, memur bir ailenin ikinci çocuğudur. Baba tarafı ise aslen Gürcüdür.

Babasının polis memurluğu yapması nedeni ile ilk ve orta öğrenimini Anadolu’nun çeşitli vilayetlerinde tamamlamak zorunda kalan Beyaz, Gemlik Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversitesi giriş sınavında başarılı olamayınca resim yeteneği yüzünden güzel sanatlara yöneldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Seramik-Heykel bölümünü kazanan Beyaz, eğitimine burada devam etti.

Lisanslı bir basketbolcu da olan Beyaz, üniversite eğitiminde radyo programcılığı da yaptı. Eskişehir radyolarında çalıştığı esnalarda “r” harfini telaffuz edememesi nedeni ile sadece program hazırlamak zorunda kaldı. Ancak Beyaz o dönemde kişilik olarak sempatik tavırları ile oldukça beğeni topladı.

Beyaz Show

Radyo Klas’dan teklif alan Beyaz’ın hayatı bir anda değişti. “Gece Tavuğu” adlı programda ilk defa profesyonel bir kariyer gerçekleştirdi. 1995 senesinde Okan Karacan ile Number One TV’ye geçen Beyaz, burada kendisini milyonlara sevdirmeyi başardı. Beyaz burada çalıştıktan sonra Kanal 6’ya geçiş yaptı.

Beyazıt Öztürk’ü tüm dünyaya tanıtan bir program olan Beyaz Show’un ilk konukları Hande Ataizi ve Okan Bayülgen oldu. Komik ve eğlenceli tavırları ile bir anda tüm Türkiye’de ünü yayılan Beyaz, 1996 yılında Kanal D’ye geçiş yaptıktan sonra 2000-2002 yılları arasında da Star TV’de kariyer gerçekleştirdi.

1997 yılında Haluk Bilginer ve Türkan Şoray ile birlikte Nihavend Mucize filmi ile adını beyaz perdede de duyurmayı başaran Beyaz, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? filminde de oyunculuk yeteneğini sergiledi. 1999 senesinde Beyaz Türküler ile albüm çıkaran Beyaz, oldukça beğenildi. Beyaz son olarak da O Ses Türkiye yarışmasına jüri ile olarak katılarak bir kez daha milyonların beğenisini kazandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*