Bir Umut Yeter dizisi bu akşam başlıyor

Bir Umut Yeter dizisi bu akşam başlıyor

Çekimleri Köyceğiz’de başlayan ve yine Köyceğiz’de devam eden Bir Umut Yeter’in güzel oyuncusu Esra Bilgiç Töre, yeni rolü için senaryoyu okuduğunda, “Derya’ya ben hayat vermeliyim” diyecek kadar etkilendiğini açıkladığı proje için Hürriyet’e konuştu.

Her anlamda izleyiciyi içine çeken, ‘büyüsüne kaptırtan’ bir dizi olduğunu söyleyen Töre, izleyiciyi bekleyen öyküye ve hayat verdiği Derya karakterine dair ipuçları verdi.

Bir kere, izleyiciyi bekleyen gerçek hayata dair bir hikaye diyen güzel oyuncu, dizinin, birbirinin kaderi olan isimlerin kesişen hayatlarını anlattığını söyledi. Hayat verdiği karakter için, “Babası, 2 kız kardeşi ve manevi abisi ile muhteşem bir hayat sürdürürken, İstanbul’da bir aşiretin oğluna aşık olup, babasının karşı çıkmasına rağmen evlendiğini söylüyor. Bu evlilik nedeni ile arası bozulan ailesi ile barışmak, zeytin dalı uzatmak için Köyceğiz’e döndüğü gece, çocuğu ve eşinin öldüğü haberini alması ile Dünya’sı başına yıkılan Derya için geçen zor süreç, bir umut ile yeniden başlıyor.” diyerek bilgi verdi.

İlk bölümü ile görsel bir şölen yaratacakları konusunda iddialı olduklarını söyleyen güzel oyuncu, Bir Umut Yeter’in izleyen herkese vicdan muhasebesi yaptıracağını söyledi.

Arkalarında Sandras Dağı, önlerinde muazzam Köyceğiz Gölü.. Bu güzellikler izleyiciyi de büyüleyecek..

Bir Umut Yeter 1.Bölümü ile saat 20.00’da bu akşam Kanal D ekranlarında olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*