Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Bozkır dizisinin ana oyuncu kadrosu netleşti

Dizi Haberleri

Bozkır dizisinin ana oyuncu kadrosu netleşti

İnternet televizyonu Blutv’de yayınlanacak olan 10 bölümlük Bozkır dizisi için başrol oyuncuları ardından, diziye oluşturacak diğer ana karakterler ile de el sıkışıldı, anlaşmalar imzalandı.

Polisiye dizinin oyuncu kadrosuna genç oyuncu Ekin Koç ve tecrübeli oyuncu Yiğit Özşener’den sonra, son olarak Payitaht Abdülhamid’de oynayan güzel oyuncu Nur Fettahoğlu’da kadroya katıldı.

Ekin Koç’un Nuri Pamir, Yiğit Özşener’in Seyfi Amir karakterine hayat verdiği dizide, Nur Fettahoğlu – Dilara, Bige Önal – Tülay, Merve Çağıran – Nihal, Sinan Demirer’de Ziya karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Usta oyuncu Altan Erkekli’nin de oyuncu kadrosunda yer aldığı Bozkır dizisi için cast çalışmalarını yürüten isim ise Tuncay Altunoğlu. TRT 1’de yayınlanan Payitaht Abdülhamid ve Elimi Bırakma yanı sıra No: 309 ve Erkenci Kuş gibi dizilerle çalışan başarılı direktör, Bozkır dizisine de birbirinden güçlü oyuncuları kattı.

Arc Film’in yapımcılığını üstlendiği, 10 bölüm olarak planlanan Bozkır’ın yönetmenliğini Bahadır İnce üstlenirken, senaryosunu ise Levent Cantek kaleme alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı