Bu yazın kazandıran programları onlar oldu

Bu yaz'ın kazandıran programları onlar oldu

Mehmet Ali Erbil ile özdeşleşen Çarkıfelek programının ilk defa sunuculuğunu yapan başarılı oyuncu Emre Karayel, yolun başında Mehmet Ali Erbil’i aratsa da sonradan “cuk oturdu” tespiti yapılabilmesini sağlayacak bir performansa ulaştı.

En çok kazandıranlar açıklandı

Yaz’ın bir başka ilgi gören programı olan Yaparsın Aşkım’ı sunan İlker Ayrık ise zaten bu işin piri haline geldi. Yıllar önce başladığı program sunuculuğuna, bir ilk “ÖTV”si bizden araba hediyesi ile yola çıkmış, çiftlerin eğlence dolu anlarını ekranlara taşımıştı. Uzunca bir süre sunduktan sonra “tadı kaçmasın” diye bırakarak doğru bir strateji izleyen İlker Ayrık, Yaparsın Aşkım ile Fox’da ekranlara gelmeye başladı. Yine harika bir program, yine keyiflendiren çiftler ve kıran kırana mücadeleleri ile bu yaz’ın en çok izlenen programı olma başarısını gösterdi. Acayip Tipler isimli komedi programında beklediğini bulamasa da Yaparsın Aşkım, Fox’a da İlker Ayrık’a da kazandırdı.

Çok yüksek bütçeleri ile ekranlara gelip umduğunu bulamayan dizileri göz önüne alınca, onlardan çok çok çoook daha az maliyetler ile ekrana gelen bu iki program, Kanal D için de Fox içinde kurtarıcı oldu diyebiliriz.

Demek ki iş iyi olunca, çok yüksek maliyetli olmasına da gerek yokmuş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*