Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Burak Çelik, Çukur’a Akın Koçovalı olarak mı katılıyor?

Dizi Haberleri

Burak Çelik, Çukur’a Akın Koçovalı olarak mı katılıyor?

Pazartesi günleri yayınlanan, reyting lideri fenomen dizi Çukur ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Burak Çelik, Çukur'a Akın Koçovalı olarak mı katılıyor?

Yeni sezona önemli transferler ile giriş yapan, aksiyonun ve heyecanın her bölüm zirve yaptığı Çukur’da, Akın Koçovalı karakteri için Burak Çelik ile anlaşıldığı iddia edildi.

Son olarak Pazartesi günleri yayınlanan ve Çukur’un rakibi olan Söz dizisinde oynayan Burak Çelik’in, dizi de bir ara adı geçen ancak sezon finalinde adı geçmesi dışında herhangi bir bilgisi verilmeyen Akın Koçovalı olacağı kulislerde konuşulmaya başlandı.

Oyuncu çalışmalarını büyük bir titizlik ile yürüten ve dışarı çok az tüyo sızan Çukur’da, ne Show Tv’den ne de dizinin yapımcısı Ay Yapım’dan konu ile ilgili bir doğrulama ya da yalanlama gelmedi.

Geçtiğimiz hafta, yine daha önce Söz’de rol almış olan, ‘Avatar’ lakaplı Çağan Atakan Arslan’ın da dizinin kadrosuna katıldığı bilgisi yayılmıştı. Eğer Burak Çelik’de dizinin kadrosuna katılırsa, bu Çukur’un en büyük rakibine atacağı 2. çalımı olacak.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı