Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Burcu Binici: Sevgilim olsa saklamam

Magazin

Burcu Binici: Sevgilim olsa saklamam

Ünlü oyuncu Burcu Binicik, Yasak Elma dizisinin oyuncuları Sevda Erginci ve Ebru Şahin ile geçtiğimiz geceyi eğlenerek geçirdi.

Burcu Binici: Sevgilim olsa saklamam

Talat Bulut hakkında ithamları ile adından söz ettiren oyuncu Sevda Erginci, rol arkadaşı Ebru Şahin ve oyuncu arkadaşları Burcu Binici ile birlikte Bebek Angie isimli mekanda felekten bir gece çaldılar.

Eğlencesini tamamlayıp, mekandan ayrılan isimlerden Sevda Erginci ve Ebru Şahin basın mensuplarının fotoğraf çekmelerine müsade edip, ‘iyi geceler’ diyerek apar topar, hızlı bir şekilde gözden kayboldular.

Güzel oyuncu Burcu Binici ise yanında bir erkek ile mekandan ayrıldı. Muhabirlerin yanında ki erkek arkadaşı ile ilgili sevgiliniz mi şeklinde ki sorularını engelleyip, açıklama getirerek yanlış anlaşılmanın önüne geçmek istedi.

Binici misafiri ile ilgili olarak, “Kendisi yakın arkadaşım olur, sevgilim olsa sizden saklamam. Beni tanıyorsunuz.” diye konuştu.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı