Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Cansu Dere iddialara son noktayı koydu

Magazin

Cansu Dere iddialara son noktayı koydu

Bir dönem adı aşk iddialarına karışan güzel oyuncu Cansu Dere ve yakışıklı oyuncu Engin Öztürk’ün arkadaş grubu ile birlikte tatil yapması ardından tekrar gündeme gelen, iki isim birlikte mi? sorusu Cansu Dere’nin açıklaması ile cevabını buldu.

Ünlü oyuncular arkadaşları Sarp Akkaya, Kaya Akkaya ve aileleri ile birlikte birlikte tatil yaparak, havuz başında çekilen fotoğraflarını sosyal medya da paylaştı. Bu fotoğrafın ardından iki isim tekrar birlikte anılmaya başladı.

Birlikte tatil yaparak vakit geçiren, tatil yaptıkları noktadan ayrılırken de aynı araca binerek otellerine dönen iki ismin aşk yaşadığı iddialarına cevap veren Engin Öztürk, eski iddialara aa atıfta bulunurcasına, “Artık alışın dostluğumuza, herkes biliyor. 5-6 yıl oldu.” diye açıklamada bulunmuştu.

Ünlü isimlerin aşklarını inkar etmesi ancak sonradan ortaya çıkması gibi bir gerçek olmasından ötürü, işin peşini bırakmayan basın mensupları Nişantaşı’na görüntüledikleri Cansu Dere’ye tekrar aynı soruyu yönelttiler.

Bir mekandan yaptığı alışveriş sonrasında, çıkışta kendisine yönelen basın mensuplarının, Bodrum’da tatil yaptığınız Engin Öztürk ile aranızda bir şey var mı sorusuna, “Çok yakın iki arkadaşız” diyerek, aralarında herhangi bir aşk yaşanmadığını ifade etti.

Bu arada hatrı sayılır bir Arap hayran kitlesine sahip olan Dere, Nişantaşı’nda kendisini fark eden hayranlarını da kırmayıp, onlarla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı