Çarpışma dizi kadrosu genişliyor! Bir oyuncu daha katıldı

Çarpışma dizi kadrosu genişliyor! Bir oyuncu daha katıldı

Can Kırıkları ve Muhteşem İkili gibi diziler ile de görüşen ancak anlaşamayınca Ay Yapım ile el sıkışan Elçin Sangu’nun netleşip, Çarpışma’nın kadın başrolü olması ardından çalışmaları daha da hızlanan Çarpışma dizinin oyuncu kadrosuna Sevtap Özaltun’da dahil oldu. Güzel oyuncu yeni dizinin kadrosu için belli olan 6. oyuncu oldu.

Fatmagül’ün Suçu Ne?, Ulan İstanbul ve son olarak da Gülizar’da Mine karakteri ile televizyonda boy gösteren güzel oyuncununda kadroya dahil olduğu dizinin yönetmen koltuğunda, usta isim Uluç Bayraktar otururken, netleşen diğer 5 isim Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can ve Sevtap Özaltun oldu.

Kostüm ve imaj değişikliği için çalışmalara başlanan dizinin okuma provalarına da önümüzde ki günlerde başlanacak. Zincirleme trafik kazası sahnesi ile başlayacak olan Çarpışma’da, Kıvanç Tatlıtuğ, Mahir isimli bir polis olarak ekranlarda olacak.

Pazartesi günleri TIMS&B imzalı Söz ile rekabet eden Ay Yapım, Perşembe gününde de liderlik koltuğunda oturan TIMS&B imzalı Bir Zamanlar Çukurova yanı sıra, Avlu ve Bizim Hikaye gibi diziler ile rekabete girişecek.

sevtap özaltun çarpışma

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*