Çenem ishal benim

Çenem ishal benim

Milyonların okuyacağı bir röportaj verirken bile kendini değiştirmeyerek, doğallığından taviz vermeyen İrem Derici, kendisi ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu ve tamamen yine kendi gibiydi.

Ömür Gedik ile bir araya gelen başarılı şarkıcı, kendisine yöneltilen sorulara verdiği cevaplarla tebessüm ettirmekte de geri kalmadı. Başarılı şarkıcı cevaplara şımarık eleştirileri ile başladı.

O kadar şımarık değilim ki. Argo kullanmam ve nefret ettiğim kalıplara karşı çıkmam beni öyle gösterdi sanırım. Zaten hep bir maskulenlik vardı bende. Ama şuraya hoşlandığım biri girsin. Tanıyamazsın beni. O kaşım bir kalkar. Küfürün k’sini duyamazsın. Bir hoşlanmam yeter. Kim olursa olsun 10 günde âşık ederim kendime. Kafaya takmam yeterli. Eskiden de böyleydim. Ben bunu yaparken ‘Titanik’ filmi çıkmıştı. Okulumuzda Leonardo DiCaprio’nun ikizi vardı. Ben korkunç bir kaş, burun ve çarpık çurpuk dişlerle o güzelim kızların arasından sıyrılıp, Leonardo’yu kendime âşık ettim.

BANA SONRADAN GÖRME DEDİLER

Ben paranın içine doğdum oysa. Babam hiçbir şeyimi eksik etmedi. Ama hayatta hep işaretlere inanırım. İlk güzel konser paramla gittim tektaş aldım. 3 gün takabildim. Olmuyor benim elimde, durmuyor, sırıtıyor. Gümüşler, Bodrum yerlisi takıları oluyor bana. Kendimi kötü hissettim, çıkarttım, kutuya koydum. 2 sene sonra Akaretler’de bir eve taşındım. Bekarım, yalnızım. Eşyalarımı yerleştiriyorum. Bir telefon çaldı. Çağrı Telkıvıran, “Sana bir şarkı attım bakar mısın?” dedi. Mail’i açtım, başlığı “Tektaş”. Tam o sırada kolilerden aldığım o tektaş düştü. Allah dedim.

Çağrı’ya fiyat ver dedim, “30 bin” dedi. 2 sene öncesinin fiyatı. Yüzüğü aldığım yeri aradım. 45 bine almıştım ama pırlanta satarken değer kaybedermiş, ne bileyim. Yatırım değil batırım yani. Yüzüğü 30 bine geri verdim, parayı Çağrı’ya yolladım. Ama işte ömürlük bir tektaşım oldu. Bu yüzden bana ne paradan…

SIKILDIKÇA GİDİP BİR YERİMİ YAPTIRIYORUM

Yok. Annem “Durumlar kötü, kenara para koy, ev al” diyor. Ona “Senin evinde odam yok mu, döner oraya gelirim” diyorum. Ben gezmeyi, harcamayı tercih ediyorum. İşime de harcıyorum, bir ton para gidiyor. Şarkıya, aranjeye, fotoğraf çekimine, klibe, her şeye harcıyorum. Sıkıldıkça gidiyorum bir yerimi yaptırıyorum, ona da harcıyorum.

Her şeyi herkese anlatırım. Çenem ishal benim. Bunun dezavantajını çok yaşadım, herkesi kendim gibi zannetmekten de yılmadım. Ama zamanla çok başarılı bir antisosyal de oldum. Çok güzel telefon açmıyorum. Eve kapadım kendimi.

ÇOK GEÇ OLMADAN SÖYLEYİN

Sevgini göstermen için başına korkunç bir şey gelmesine gerek yok. Gidin vakit kaybetmeden, “Seni seviyorum” deyin. Sizi yetiştiren insanlara vakit ayırın, gerekirse yaratın ve “Seni seviyorum” deyin, ertelemeyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*