Cepteteb reklam filmi yayınlandı, Demet Özdemir ve Can Yaman başrolde

Cepteteb reklam filmi yayınlandı, Demet Özdemir ve Can Yaman başrolde

Erkenci Kuş’un büyük bir hayranlıkla takip edilen, ekranların en tatlı dizi çifti olarak görülen Demet Özdemir ve Can Yaman dizi de ki popülerliğini reklam sektörüne taşıdı.

Dizi de ki uyumları ile büyük beğeni toplayan iki isim, altın çağında bulundukları bu dönemi birlikte rol aldıkları reklam filmi ile taçlandırdılar.

Bankaların mobil uygulamalara yatırım yaptığı dönemde TEB’de harekete geçti. Ünlü banka Cepteteb reklamı için son dönemlerin en popüler dizi çifti olan Can Yaman ve Demet Özdemir’i birlikte kamera karşısına geçirdi.

Başroldeler

Aksiyon filmlerini andırmayan tanıtım filminde iki isim bir kez daha çifti oynuyor. Reklam filminin en can alıcı noktası ise hiç şüphesiz reklamın sonuna evlenme teklifi ediyor olması. Reklamı izleyen sosyal medya kullanıcıları, oh ya dizide göremedik ama reklam filminde evlilik teklifi etti diye mutluluklarını dile getirdi.

İşte Can Yaman ve Demet Özdemir’in birlikte kamera karşısına geçtiği, Can Yaman’ın, “İki dakika konuşalım mı dedi, bir dakikada her şeyi çözdük 🙂 Kaybedecek iki dakikası bile olmayanların hikayesi, CEPTETEB filmimiz yayında!” notu ile paylaştığı Cepteteb reklam filmi:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*