Danla Bilic’de ‘Fallingstars’ akımına uydu

Danla Bilic'de 'Fallingstars' akımına uydu

Ünlülerin yeni akımı olan bu akım, her geçen gün ünlü bir başka isim tarafından yapılmaya devam ediyor. Bazı ünlüler bu akımın geyiğini yaparken, kimisi ise akıma ayak uydurdu.

Son olarak akıma katılan isim makyaj videoları ile ünlenen youtuber ve sosyal medya fenomeni olan Danla Bilic oldu. Gerçek bi star varsa o benim #fallingstars2018 yazan Danla Bilic, arabasının yanında, yere kapaklanmış şekilde çekilen fotoğraf karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü fenomen bir süredir aşk yaşadığı isim ile ayrılması ile gündeme gelmiş, daha sonrada sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ayrıldığını doğrulamıştı. Ayrılık haberini şu sözlerle doğrulamıştı:

Akımına Uydu

“Günlük hayatımda yaşadığım kötü şeyleri, sağlığımla ilgili kötü şeyleri buraya yansıtmamaya çalıştım çünkü samimi bulmuyorum. Siz de beni bu yüzden sevdiniz böyle yapamaya da devam edeceğim. Ama bunu fırsat bilip yalan yanlış hikayeler uyduran şizoları da alttan alacak değilim. Sevmemeniz, eleştirmeniz kadar normal bir şey yok ama olmayan şeyler artık uydurmayın ruh hastaları.

Ameliyatıma kadar tonla iftira attınız bir kez ses çıkarmadım. Şimdi aynısını ilişkim için yapıyorsunuz. Söylediğim gibi çok güzel bir ilişki yaşadım ve kavgasız gürültüsüz çok tatlı bir şekilde bitirdik. Bunu açıklamak zorunda hissettiğime bile inanamıyorum. Sanarsın Kim Kardashian. Konumuza gelirsek şu ruh hastalarına inanmayın canınızın sıkıldığını gördüm ben söyleyeyim dedim, her şey gayet yolunda.””

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*