Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya filminden Türkçe Dublajlı yeni fragman!

Film Haberleri

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya filminden Türkçe Dublajlı yeni fragman!

Serinin diğer filmlerinde olduğu gibi Dean DeBlois’in yönetmen koltuğunda oturduğu Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya filminden Türkçe Dublajlı yeni fragman!

Yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna sahip olan, ve 3. filmi ile geri dönen Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 filmi Brad Lewis (Ratatouille, ANTZ) ile Bonnie Arnold (Oyuncak Hikayesi, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2) yapımcılığında beyazperde’ye taşınıyor.

DreamWorks Animation’dan büyümek, bilinmeyenle yüzleşecek cesareti bulmak ve boşvermeyi asla öğrenememekle ilgili şaşırtıcı bir hikaye geliyor. Genç Viking ile korkunç ejderha Gecenin Öfkesi arasındaki sıradışı arkadaşlık, hayatları boyunca süren efsanevi bir üçlemeye dönüştü. Sinema tarihinin en sevilen animasyon serilerinden birinin en hayret verici bölümü geliyor, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya.

Artık Astrid’in yanı sıra Berk’in muhtarı ve yöneticisi olan Hıçgıdık, muhteşem derecede karmaşık bir ejderha ütopyası yaratmıştır. Dişi ejderha Işığın Öfkesi’nin ortaya çıkışı, köylerinin o güne kadar karşılaştığı en karanlık tehlikeyle aynı zamana denk gelince Hıçgıdık ve Dişsiz bildikleri tek yuvayı terk edip sadece efsanede var olduğu düşünülen gizli bir dünyaya yolculuğa çıkarlar. Ejderha ve binicisi, değer verdikleri her şeyi korumak için birlikte dünyanın ücra köşelerine kadar savaşacaklardır.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı