Engin Akyürek’in imza gününde ünlü oyuncularda yer aldı

Engin Akyürek'in imza gününde ünlü oyuncularda yer aldı

D&R Suadiye’de gerçekleşen Engin Akyürek’in ‘Sessizlik’ adını verdiği hikaye kitabının imza gününe ünlü oyuncular Tolga Sarıtaş, Sarp Akkaya, Tansu Taşanlar ve dizi müziklerinin başarılı ismi Toygar Işıklı’da katıldı.

Tüm gelirleri bağışlanacak olan Sessizlik’in imza günü Türkiye’den hayranları yanı sıra Dünya’nın pek çok ülkesinden gelen fanları tarafından da büyük ilgi gördü. Öyle ki konuklar arasında ABD, Meksika, Brezilya, Porto Riko, İspanya ve Almanya’dan gelenlerde vardı.

engin akyürek sessizlik kitabı imza günü

İmza gününe gelen hayranları arasında ayırt etmeksizin her biri ile ilgilenip sohbet eden Engin Akyürek, bilhassa büyük hayran kitlesine sahip olduğu ve kısa bir süre önce filminin gösterimi için gittiği Güney Amerika’da gördüğü ilgiden çok memnun olduğunu belirtti.

İmza gününün önemli sürprizleri ise başarılı oyuncular Tolga Sarıtaş, Sarp Akkaya, Tansu Taşanlar ve dizi müziklerinin usta ismi Toygar Işıklı oldu.

Bergüzar Korel ile birlikte rol aldığı yeni sinema filminden bahsetmeyi de ihmal etmeyen Engin Akyürek filmin Ocak ayı gibi vizyonda olmasının planlandığını söyledi.

Kitabı ile ilgili de konuşan yakışıklı oyuncu şu sözleri söyledi:

“Sessizlik aslında benim yıllardır yazdığım öykülerin bir kitapta toplanmış hali. Sessizliğin anlamı herkese göre değişir ama benim için sessizlik çok güçlü. Sessizliğin bir sesi var ve kitapta bu çokça geçiyor. Gelirini Darüşşafaka’ya bağışlayacağız bu anlamda da çok mutluyum. Oyuncuyum yazarlıkla ilgili çok bir iddaam yok ama umarım okuyucular sever.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*