Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Engin Akyürek’in imza gününde ünlü oyuncularda yer aldı

Kültür Sanat

Engin Akyürek’in imza gününde ünlü oyuncularda yer aldı

Türk sinema ve televizyon dünyasının en önemli aktörleri arasında yer alan Engin Akyürek, kitabının imza gününde sevenleri ile bir araya geldi.

Engin Akyürek'in imza gününde ünlü oyuncularda yer aldı

D&R Suadiye’de gerçekleşen Engin Akyürek’in ‘Sessizlik’ adını verdiği hikaye kitabının imza gününe ünlü oyuncular Tolga Sarıtaş, Sarp Akkaya, Tansu Taşanlar ve dizi müziklerinin başarılı ismi Toygar Işıklı’da katıldı.

Tüm gelirleri bağışlanacak olan Sessizlik’in imza günü Türkiye’den hayranları yanı sıra Dünya’nın pek çok ülkesinden gelen fanları tarafından da büyük ilgi gördü. Öyle ki konuklar arasında ABD, Meksika, Brezilya, Porto Riko, İspanya ve Almanya’dan gelenlerde vardı.

engin akyürek sessizlik kitabı imza günü

İmza gününe gelen hayranları arasında ayırt etmeksizin her biri ile ilgilenip sohbet eden Engin Akyürek, bilhassa büyük hayran kitlesine sahip olduğu ve kısa bir süre önce filminin gösterimi için gittiği Güney Amerika’da gördüğü ilgiden çok memnun olduğunu belirtti.

İmza gününün önemli sürprizleri ise başarılı oyuncular Tolga Sarıtaş, Sarp Akkaya, Tansu Taşanlar ve dizi müziklerinin usta ismi Toygar Işıklı oldu.

Bergüzar Korel ile birlikte rol aldığı yeni sinema filminden bahsetmeyi de ihmal etmeyen Engin Akyürek filmin Ocak ayı gibi vizyonda olmasının planlandığını söyledi.

Kitabı ile ilgili de konuşan yakışıklı oyuncu şu sözleri söyledi:

“Sessizlik aslında benim yıllardır yazdığım öykülerin bir kitapta toplanmış hali. Sessizliğin anlamı herkese göre değişir ama benim için sessizlik çok güçlü. Sessizliğin bir sesi var ve kitapta bu çokça geçiyor. Gelirini Darüşşafaka’ya bağışlayacağız bu anlamda da çok mutluyum. Oyuncuyum yazarlıkla ilgili çok bir iddaam yok ama umarım okuyucular sever.”

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı