Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Eyvah Düşüyorum, Onur Buldu’nun sunumu ile başlıyor

Televizyon

Eyvah Düşüyorum, Onur Buldu’nun sunumu ile başlıyor

Güldür Güldür isimli komedi programında canlandırdığı ‘Bilal’ karakteri ile izleyenleri kahkahaya boğan, yeni neslin en beğenilen komedi karakterlerinden biri haline gelen Onur Buldu, Eyvah Düşüyorum’un sunucusu oldu.

Daha önce Mehmet Ali Erbil, Eser Yenenler gibi pek çok isim tarafından sunulan, kaybedenin su dolu havuza düştüğü adrenalin dolu yarışma Eyvah Düşüyorum, Eylül ayında bir kez daha izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Sunucu tercihini bir kez daha oyuncu’dan yana kullanan Eyvah Düşüyorum, ünlü oyuncu Onur Buldu’nun sunumu ile Eylül ayında Star Tv ekranlarında olacak.

Yeni sezon için Güldür Güldür’ün belirsizliği sürerken, Eyvah Düşüyorum yapımcıları, güler yüzlü ve eğlenceyi en iyi şekilde ortaya koyan bir isim seçtiler. Onur Buldu, bu işin altından başarı ile kalkacaktır..

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı