Fatih Aksoy’dan çarpıcı Talat Bulut-Şevval Sam örneği

Fatih Aksoy'dan çarpıcı Talat Bulut-Şevval Sam örneği

Dün rol arkadaşına 100 bin TL’lik tazminat davası açan Talat Bulut’un rol aldığı Yasak Elma’nın yapımcısı Fatih Aksoy, dizi oyuncularının arasında ki anlaşmazlık ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’na konuşan ünlü yapımcı, Talat Bulut, Şevval Sam – Eda Ece arasında ki gerginlik ile ilgili yöneltilen soruya da ilginç bir örnekle karşılık verdi.

Bir döneme damga vuran Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncuları Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un da o dönem aralarının iyi olmadığını, aradan geçen yıllar içinde, 3 yılın ardından çok yakın arkadaş oldukları örneğini veren Aksoy, “Dizi çekilirken öyle değillerdi ve ben bunu dert etmedim.” diyerek Yasak Elma’a ki oyuncular arasında ki bu gerginliği de dert etmediğinin altını çizdi.

Oyuncular arasında bir cepheleşme olsa da herkesin işini profesyonelce yapması nedeni ile sette her şeyin yolunda gittiğini söyleyen yapımcı Aksoy, bu sorunun dizinin reytinglerine olumsuz bir yansıması olduğunu da itiraf etti.

Yaşanan tartışmaların olumlu yönde bir getirisi olma olasılığı olmadığının altını çizen Fatih Aksoy, bir başka gerçeğe daha değinerek, bu olaylar olmasaydı acaba reytingleri yükselir miydi? bunu ne bilme ne de ölçme şansımız yok diye konuştu.

İşin yasal süreci ve oyuncuların tepkileri ile ilgili olarak da olağan bir durumdu diyen yapımcı, “Ortada bir iddia vardı, savcı bunu ciddiye alınacak bir iddia olarak görmedi. Hakim de mahkemede savcının doğru karar verdiğini söyledi… Tabii ortaya böyle bir iddia atılmışsa, bunun soruşturulması, basının da bunun üzerine gitmesi çok normal, dizideki diğer oyuncuların “Eğer doğruysa, bu iddiayı ortaya atanın arkasında duruyoruz” demeleri de doğru.” sözlerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*