Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ferhat Göçer, kızı Yağmur’un açıklamalarına yanıt verdi

Magazin

Ferhat Göçer, kızı Yağmur’un açıklamalarına yanıt verdi

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına konuk olan Yağmur’un babası Ferhat Göçer ile ilgili söylediklerine ünlü şarkıcıdan yanıt geldi.

Ferhat Göçer, kızı Yağmur'un açıklamalarına yanıt verdi

En büyük yaram babam diyen Yağmur, konuk olduğu programda babam bana takoz der, köpeğimizi kızım diye severdi diyerek babasının kendisine olan ilgisizliğinden yakınmış, yaşadığı bu sıkıntıları canlı yayında anlatmıştı.

Kızının Kanal D’de yayınlanan 2. sayfa programında söyledikleri sonrasında açıklama yapma gereği duyan ünlü şarkıcı, zorunluluk haline gelmesi nedeniyle yapacağı basın açıklaması hakkında bir yazı yazdı.

Göçer o yazısında, “Dostlar merhaba. Kızımla ilgili (öncelikle onun sağlığı ve geleceği için) özelde kalması gereken konuların, kamuoyunu yanlış yönlendirmeyi amaçlayan bir zihniyetle, dürüstlükten uzak açıklamalarla gündeme gelmiş ve sizleri meşgul etmiş olmasından dolayı çok üzgünüm. Artık zorunluluk haline gelmesi sebebiyle bu çarşamba saat 10.30’da bir defaya mahsus yapacağım basın toplantısında tarafıma karşı öne sürülen planlı, haksız ve art niyetli suçlamalarla ilgili detaylı açıklama yapıp soruları tüm gerçekliği ile cevaplayacağım. Saygılarımla.” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı